Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 21:41
 
Başkan Erdoğan'dan 'koronavirüs' zirvesi sonrası kritik mesaj: Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın
Gündem Haberi


 Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Çankaya Köşkü'nde "Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı" sona erdi. Toplantı 3 saat 50 dakika sürdü. Kritik zirve sonrası Başkan Erdoğan canlı yayında ulusa seslendi. Başkan Erdoğan, küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması beklendiğini hatırlatarak, "Batı ülkeleri ise yıllarca tüm temel kamu hizmetlerini görünüşte özel sektöre terk ederek, ama aslında başından savarak vatandaşını adeta sahipsiz bırakmıştır." dedi. Erdoğan, (LGS ve YKS) gelişmelere göre bu sınavları da ileri bir tarihe ertelemeyi gündemimize alabiliriz diyerek müjdeyi verdi: Bugün 20 bin öğretmenimizin atamasını gerçekleştirdik. Başkan Erdoğan uyarılarda bulunarak, "Açıklanan tedbirlere hep birlikte hassasiyetle riayet edersek, evde kalma süresini 3 haftayla sınırlı tutabiliriz." dedi. Erdoğan, 65 yaş üzerindeki tüm yaşlılara koruyucu maske ve kolonya dağıtılacağını bildirerek, "Milletimin her bir ferdinden ricam, Kovid-19 tehdidi geçene kadar mümkün olduğu kadar evlerinden çıkmamalarıdır." dedi. Erdoğan konuşmasının sonunda 100 milyar dolarlık tarihi tedbirleri açıkladı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Çankaya Köşkü'nde "Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı" sona erdi. Toplantı 3 saat 50 dakika sürdü. Kritik zirve sonrası Başkan Erdoğan canlı yayında ulusa seslendi.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Aziz milletim, değerli basın mensupları sizleri en kalbi duygularımla, hasretle selamlıyorum. Sözlerimin hemen başında Çanakkale Deniz Zaferi'mizin 105'inci yıl dönümünde aziz şehitlerimizi hürmetle yad ediyorum. Asırlardır ülkemizin bağımsızlığı için canlarını feda eden bütün şühedaya, terörle mücadelede, 15 temmuz'da ve sınır ötesi harekatlarımızda şehit düşen tüm güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet niyaz ediyorum. İstiklal Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına da burada rahmetle yad ediyorum. Rabbim şehitlerimizin makamlarını ali, mekanlarını cennet eylesin.


Aziz milletim, değerli basın mensupları; insanlık tarihi boyunca her dönemde salgın hastalıklar ve tabii felaketler çok ciddi can kayıplarına yol açmıştır. Tarih kitaplarında Avrupa nüfusunun üçte biri ile üçte ikisi arasında bir bölümünün ölümüyle sonuçlanan salgın hastalıklardan söz ediliyor. Aynı şekilde kendi tarihimizde de İstanbul nüfusunun yarısına yakınının hayatını kaybettiği salgınlarla ilgili bilgilere rastlıyoruz. Dünyada ağır sonuçları olan salgınlar aynı zamanda büyük siyasi sosyal ekonomik dönüşümlerin de tetikleyicisi olmuştur. Osmanlı'nın Avrupa'nın fethi gibi insanlık tarihine damga vuran pek çok hadisede bunun izlerini görmek mümkündür.

 

Dünyamız 2012 yılında SARS ve MERS adlı salgın hastalıklarla mücadele etmiştir. Dünyamız 2009 yılındaki domuz gribi, 2014'teki ebola salgını, 2016'daki zika virüsü gibi tehditlerle yüzleşmişti.

Şu anda dünyada insan ölümlerin yol açan hastalıklar arasında bu tür salgınların payı oldukça düşüktür. Ancak önüne geçilmediği takdirde kitlesel ölümlere yol açma tehlikesi hala vardır. Özellikle son aylarda hep birlikte şahit olduğumuz gelişmeleri bu perspektiften değerlendiriyoruz. Ne tür sonuçlar ortaya çıkaracağını henüz bilemiyoruz. Sanayileşme ve bilgi devrimleriyle şekillenen bugünkü dünyanın nasıl bir geleceğe evrileceğini kestirmek şu anda zordur. Ancak artık hiçbir şeyin eskisi gibi gidemeyeceği de açıkça ortadadır.YENİ BİR DÖNEME GİRİYORUZ
Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz. Türkiye'nin bu fotoğrafı, özellikle kendi içinde avantajlı bir yerde durdurarak oraya bunu döndürmesi şart. Özellikle son 17 yılda ülkemizin temel hizmet alanlarında ve altyapısında gerçekleştirdiğimiz büyük dönüşüm sayesinde bu sürece olabilecek en hazırlıklı şekilde yakalanmıştır. Dengeli politikalar, özel sektörün üretim gücünü desteklerken, diğer yandan eğitim, sağlık ve sosyal güvenlik gibi alanlardaki hizmetlerin kamu garantisiyle kesintisiz sürmesini sağlamıştır.

BATI VATANDAŞLARINI SAHİPSİZ BIRAKMIŞTIR
Batı ülkeleri ise yıllarca tüm temel kamu hizmetlerini görünüşte özel sektöre terk ederek, ama aslında başından savarak vatandaşını adeta sahipsiz bırakmıştır. Liberalizmin en hararetli savunucusu olan Avrupa ülkeleri bugün hastanelerini ve diğer hizmet kurumlarını devletleştirmeye başladı. İnsan hakları savunuculuğunu bırakmayan kimi ülkelerin de 'ölen ölür kalan sağlarla devam ederiz 'anlayışıyla hareket ettiğini görüyoruz.

21'İNCİ ASRI TÜRKİYE'NİN ASRI HALİNE GETİRECEĞİZ
Bunun için büyük ve güçlü Türkiye hedefimize 2053 ve 2071 vizyonlarımıza olan bağlılığımızı artırarak hep birlikte daha çok çalışacağız. Dünyanın yöneldiği istikamette önceden mesafe kat etmiş bir ülke olarak inşallah 21'inci asrı Türkiye'nin asrı haline getireceğiz.

Bilindiği gibi yeni koronavirüs veya Kovid-19 hastalığı ilk olarak 2019 Aralık ayında Çin'in Vuhan şehrinde tespit edildi. Ocak ayının birinci yarısında hastalığın tam teşhisinin konmasının ardından ilk ölüm haberi geldi. Hastalık, Tayland, Japonya ve Amerika'da da görüldü. Ocak ayında da Çin yönetimi virüsün görüldüğü şehirleri karantina alınmaya başladı. Kovid-19 Avrupa'da ilk olarak 27 Ocak'ta Fransa'da tespit edildi. DSÖ, Ocak ayının sonunda acil durum ilan etmeye karar verdi. Şubat ayı başında Çin'de ölümler hızla artarken; Avustralya, Kanada, Almanya, BAE, Vietnam, Filipinler gibi ülkelerden yeni vaka haberleri geldi.

Yolcu gemilerinden sınır kapılarına, uçaklardan trenlere kadar tüm ulaşım araçlarında karantina tedbirleri yaygınlaştırılmaya başlandı. Şubat 10'una gelindiğinde teşhis konulanların sayısı 40 bini geçerken, ölenlerin sayısı 1000'e yaklaştı. Ve SARS salgınındaki can kaybını geride bıraktı. Fransa, Güney Kore gibi Çin dışındaki ülkelerde ölümlerin başlamasıyla fatura ağırlaştı.

İran'da ve hemen ardında İtalya'da virüs salgınının hızla yayıldığını görüldü. Şubat'ın son haftasında virüs Güney Asya'dan Kuzey Avrupa'ya kadar geniş bir alanı etkisi altına almıştı. Suudi Arabistan 27 şubat itibariyle umre ziyaretlerini askıya almaya başladı. İran ve İtalya'daki ölümler dikkat çekici biçimde arttı. DSÖ, 11 Mart'ta dünya çapında koronavirüs pandemisi ilan etti. Pek çok ülke sınırlarını insan trafiğine kapatmaya yönelik tedbirler aldı.

Bugün itibariyle dünyada kovid19 hastalığı teşhis edilen kişi sayısı 200 bine, bu hastalıktan ölen kişi sayısı ise 8 bine yaklaşmıştır. Hastalık teşhisi konanların 80 bini iyileşirken, kalanların tedavisi sürmektedir. Her ülke kovid 19 tehdidine karşı mücadele etmektedir. Kimi hızla sınırları kapatıp sıkı karantina yöntemlerine başvururken, kimileri de hastalığın serbestçe seyrine izin vererek doğal bağışıklık sistemini harekete geçirmeyi tercih etmektedir.

Türkiye en başından itibaren gelişmeleri izlemiş, tedbirlerini de süratle alarak hayata geçirmiştir. Henüz işin çok başında 6 Ocak'ta bir operasyon merkezi, 10 Ocak'ta da Bilim Kurulu oluşturarak gelişmeleri an be an takibe aldık. 14 Ocak'ta Kovid19 hastalığı rehberini hazırlayarak herkesi tüm süreçlerle ilgili bilgilendirdik. 20 Ocak'tan itibaren Çin'in Vuhan şehri, Myanmar, Singapur, Tayland, Amerika, Rusya'dan gelen tüm yolcuları ülkemize girişte taramadan geçirmeye başladık. YÖK'ten ve 12 üniversiteden akademisyenlerden oluşan Bilim Kurulu'nun tedbirlerini süratle hayata geçirilmesini temin ettik. 27 Ocak'ta Dışişleri bakanlığımız seyahat uyarlarını yayınlamaya başladı.

Çin'in Vuhan kentindeki vatandaşlarımızı ülkemize getirerek karantinaya aldık. Karantina sonunda bu yolculardan hiçbirinde hamd olsun virüs çıkmadı. Riskli bölgelere yapılan tüm uçuşlarda yolcuların termal kamerayla taranması ve uçakta bilgilendirilmesi işlemine geçtik. 3 Şubat'ta Çin'e tüm uçuşları durdurduk. Aşamalı olarak önlemleri genişlettik.

23 Şubat'ta hastalığın ortaya çıktığı ve yayılmaya başladığı İran'dan ülkemize olan tüm hava, kara ve demiryolu geçişlerini kapattık.
27 Şubat'ta İran, Irak ve Gürcistan'la olan 8 sınır kapımızda Sahra Hastaneleri kurduk.
29 Şubat'ta İtalya ile ülkemiz arasındaki tüm yolcu trafiğini durdurduk.

2 Mart'ta, umreden dönen herkesin sağlık muayenesinden geçirilmesini kararlaştırdık ve vatandaşlarımıza 14 günlük karantina kuralına uymalarını tavsiye ettik.
6 Mart'ta, son 14 gün içerisinde İtalya'da bulunan yabancı uyrukluların ülkemize girişini yasakladık, ülkemiz vatandaşları için de 14 günlük evde karantina zorunluluğu getirdik.

10 Mart'ta, Sağlık Bakanımız, ülkemizde ilk defa, Avrupa'dan gelen bir vatandaşımızda KOVİD-19 testinin pozitif çıktığı bilgisini kamuoyuyla paylaştı.
12 Mart'ta, şahsımın başkanlığında yapılan toplantıda, oldukça önemli tedbirler alarak, hemen uygulamaya geçirdik.
Bunlar arasında, okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitime geçilmesi, kamu çalışanlarının yurt dışı görevlerinin ertelenmesi, spor müsabakalarının seyircisiz oynanması gibi hususlar da yer alıyordu.

Altyapısı uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizi, dezenfektan ve cerrahi maske üretimi yapabilecek hale getirdik.SINAVLAR ERTELENEBİLİR
Uzaktan eğitimi, hem internet, hem televizyon aracılığıyla vererek, tüm çocuklarımızın erişebilmesine imkân sağladık.
Haziran ayında yapılacak Liselere Geçiş Sınavı ve üniversiteye giriş sınavının soru hazırlıkları da, tatil süreleri göz önünde bulundurularak yapılacaktır.
Gelişmelere göre, bu sınavları da ileri bir tarihe ertelemeyi gündemimize alabiliriz.

20 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI BUGÜN YAPILDI
Bugün 20 bin öğretmenimizin atamasını gerçekleştirdik.

13 Mart'ta, ülkemizdeki vaka sayısı 5'e çıktı.
Aynı gün, yine şahsımın başkanlığında yapılan kapsamlı bir toplantıda yeni kararlar aldık.
Almanya, Fransa ve İspanya dâhil 9 Avrupa ülkesi ile olan havayolu ulaşımını durdurduk.
Hastanelere ziyaretçi sınırlaması getirdik.

Kamuda çalışan hamilelere, süt izninde olanlara, engellilere ve 60 yaş üzeri personele 12 gün idari izin verdik.
Özel kreşleri, gündüz bakımevlerini, özel çocuk kulüplerini tatil ettik.
Kışlalardaki askerlerin çarşı izinlerini durdurduk.

Ceza-infaz kurumlarındaki görüşler ile nakillere ara verdik.
Acil olmayan duruşmaların ve diğer adli işlemlerin ertelenmesinin yolunu açtık.
Kültür-sanat faaliyetlerini Nisan sonuna kadar erteledik.
İlaçları rapora bağlı yaşlıların ve kronik hastalığı olanların, rapor süresi bitiminde hastaneye gitmeden ilaçlarını almaya devam edebilmelerine imkan tanıdık.

Nisan ayı sonuna kadar programlanan tüm ulusal ve uluslararası bilimsel faaliyetleri, açık-kapalı toplantıları, kongreleri, konferansları, askeri tatbikatları, bedelli askerlik celplerini tehir ettik.
İhracatçılarımızın alınan önlemlerden etkilenmemesi için, gümrük kapılarında gereken her türlü tedbiri aldık.

Salgının yaygın olduğu İran üzerinden yapılan Orta Asya ihracatlarının TIR güzergâhlarını Gürcistan ve Azerbaycan'a yönlendirdik.

Bakü-Tiflis-Kars demiryolundan yapılan seferleri günlük 2 bin 500 tondan 6 bin tona çıkartacak çalışmaları başlattık.
İtalya ve Fransa'ya yapılan Ro-Ro seferlerini, insan teması olmaksızın gerçekleşir hale getirdik.
Vatandaşlarımıza fahiş fiyatlarla mal satmaya çalışan firmalara yönelik denetimleri yoğunlaştırdık ve cezai müeyyideleri etkinleştirdik.
İş dünyasıyla, ortaya çıkan yeni durum karşısında alınabilecek tedbirleri sürekli istişare ettik ve çözümleri hızla hayata geçirdik.
14 Mart'ta, umreden dönen bir vatandaşımız yeni vaka olarak kayıtlara geçti.
15 Mart'ta, umreden dönen vatandaşlarımızın, öğrenci yurtlarında karantinaya alınması uygulamasını başlattık.
Sadece Ankara ve Konya'da, umreden dönen 10 bin 330 vatandaşımızı karantinaya aldık.
Bar, gazino, gece kulübü gibi eğlence yerleri ile müze ve kütüphanelerin faaliyetlerini durdurduk.

Aynı gün, Avrupa'dan ve Amerika'dan gelen yeni vakaların belirlenmesiyle KOVİD-19 teşhisi konan hasta sayısı 18'e ulaştı.
16 Mart'ta uçuşların durdurulduğu ülkelerden gelen her vatandaşımızın 14 gün karantinada tutulmasını kararlaştırdık.
Diyanet İşleri Başkanlığımız, Cuma namazlarının ve vakit namazlarının cemaatle kılınmayacağını, herkesin namazını evinde veya isterse camide ferdi olarak eda edebileceğini açıkladı.

Böylece, yaşları sebebiyle en yüksek risk grubunda bulunan cami cemaatinin korunması konusunda önemli bir adım atmış olduk.
İnsanların toplu olarak bulunduğu kahvehane, kafe, sinema, tiyatro, konser salonu, düğün salonu, hamam, spor salonu, internet kafe, kapalı çocuk oyun alanı, taziye evi gibi mekanların da faaliyetlerine geçici süreyle ara vermesini kararlaştırdık.

Genel kurullar ve eğitim çalışmaları gibi insanların zorunlu olarak bir araya geldiği faaliyetleri de erteledik.
Hızlı sonuç veren KOVİD-19 testlerinin yapıldığı laboratuvar sayısının 4'ten 16'ya çıkartılmasına karar verdik.
17 Mart'ta İngiltere ve Suudi Arabistan'ın da aralarında bulunduğu 6 ülkenin daha ilavesiyle, uçuş yasağı koyduğumuz ülke sayısı 20'ye ulaştı.
Sağlık Bakanımız da, KOVİD-19 teşhisi konulan kişi sayısının 47'ye yükseldiğini kamuoyuyla paylaştı.

Dün itibariyle KOVİD-19 teşhisi konan hastalarımızın sayısı 98'e çıkarken, maalesef 89 yaşında bir vatandaşımızı da kaybettik.
Bu süreçte Cumhurbaşkanlığı ve bakanlıklar olarak aldığımız tedbirlere destek veren, ikazlara riayet eden, meseleye ahlaklı ve vicdanlı bir şekilde yaklaşan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Elbette bu süreçte, adeta virüs ülkemize gelmekte niye geç kaldı diye dizlerini dövenler, yalan haberlerle milletimizin moralini bozmaya, kaos çıkarmaya çalışanlar da çıktı.

Ama milletimizle birlikte, ülkemize yönelik her saldırıyı nasıl dirayet ve kararlılıkla göğüslemişsek, bu sıkıntıyı da aynı şekilde karşıladık.
Ellerini ovuşturarak bu virüsün ülkemizi esir almasını bekleyen muhterislere aradıkları fırsatı vermedik, vermeyeceğiz.

Hem güvenlik güçlerimiz, hem adalet teşkilatımız, hem de milletimiz bu tür provokasyonlara karşı teyakkuz halindedir.
Hep söylediğimiz gibi Türkiye'nin en büyük gücü birliğidir, beraberliğidir, kardeşliğidir.

Allah'ın yardımı ve milletimizin desteğiyle, bu sıkıntılı süreci de, bırakınız tökezlemeyi veya yıkılmayı, daha da güçlenerek atlatacağımıza tüm kalbimle inanıyorum.

Biz "önce insan" diyen bir medeniyetin, "insanı yaşat ki devlet yaşasın" diyen bir kültürün mensuplarıyız.
Bunun için aldığımız her tedbir, insanlarımızın hayatını ve geleceğini korumaya yöneliktir.
Bu tür hastalıklar, pek çok insanın farkında olmadan virüse maruz kalması ve yine farkında olmadan virüsü başkalarına bulaştırmasıyla yayılıyor.
Sağlıklı insanlar hastalığı rahatça atlatırken, herhangi bir rahatsızlığı olan, bağışıklık sistemi zayıf kişiler ölümcül sonuçlarla karşı karşıya kalabiliyor.
Henüz aşısı ve kesin tedavisi olmayan bu hastalıktan en iyi korunma yolu, virüsün bulaşmasını engellemektir.
Alınan ve tavsiye edilen tedbirlerin tamamı, hem kendimizin, hem de diğer insanların sağlığını koruma amaçlıdır.
KOVİD-19 hastalığından en iyi korunma yöntemi, herkesin kendi kendine alacağı tedbirlerdir.
Hiç kimse, bencilliği veya özensizliği sebebiyle, tüm toplumun sağlığını tehlikeye atma hakkına sahip değildir.

3 HAFTAYLA SINIRLI TUTABİLİRİZ
Toplumun tamamının sağlığı ve huzuru için bireyler olarak her birimizin fedakârlıkta bulunma sorumluluğu vardır.
Dünyadaki diğer ülkeler gibi Türkiye'deki tedbirler de, salgın riski ortadan kalkana kadar geçici olarak uygulanacaktır.
Açıklanan tedbirlere hep birlikte hassasiyetle riayet edersek, evde kalma süresini 3 haftayla sınırlı tutabiliriz.
Bu süreçte en çok hassasiyet göstermemiz gereken husus, bireysel temizliğimize ve diğer insanlarla olan mesafemize dikkat etmektir.
Bilim insanları, KOVİD-19 virüsüne karşı en etkili tedbirin temizlik olduğu konusunda hemfikirdir.
Hem inancımızda, hem kültürümüzde, kalp temizliği yanında vücut temizliği, hane temizliği, çevre temizliği de çok büyük önem taşır.
Temizliğin imandan geldiği öğüdüne uygun şekilde, günde 5 vakit elini, yüzünü, ağzını-burnunu, kollarını, başını, ayaklarını yıkayan kişi, İslami olarak da, tıbbi olarak da en ideal temizliği yapan kişidir.
Kültürümüzde musafahalaşmak, sarılmak, küçüklerin yüzlerinden, büyüklerin ellerinden öpmek elbette önemli bir yer tutar.
Zira sevgisini dokunarak göstermeyi seven bir milletiz.
Ancak, yaşadığımız süreç, bir müddet buna ara vermemizi gerektiriyor.
Salgın tehlikesi tamamen ortadan kalkana kadar, sevgimizi yüreğimizle göstermekle ve dilimizle ifade etmekle yetineceğiz.

Peygamber Efendimiz, "veba olan yere gidilmemesini, veba olan yerden de çıkılmamasını" tavsiye ediyor.
Bugün bize düşen de, Hadis-i Şerife uygun şekilde, KOVİD-19 virüsünün bulaşma ihtimali olan yerlerden uzak durmak, virüse maruz kalmışsak da iyileşene kadar diğer insanlarla teması kesmektir.

Hazreti Ömer, Şam'a gitmek üzere yola çıkacakken, orada bir salgın hastalık başladığının haberini alıyor ve yolculuktan vazgeçiyor.
Bunun üzerine sahabeden birisi Hazreti Ömer'e, "Allah'ın kaderinden mi kaçıyorsun" diye soruyor.
Hazreti Ömer'in bu soruya cevabı, "evet, Allah'ın kaderinden yine Allah'ın kaderine kaçıyoruz" şeklinde olur.
Bugün bize düşen görev de, gereken her türlü tedbiri alarak, takdiri Allah'a bırakmaktır.
İşte bu anlayışla, ülkemizin de maruz kaldığı bu virüs tehdidinin en kısa sürede bertaraf edilmesi için devlet olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik.

Bu süreçte en büyük görev, fert fert milletimize düşüyor.

Milletimin her bir ferdinden ricam, KOVİD-19 tehdidi geçene kadar, mümkün olduğu kadar evlerinden çıkmamalarıdır.
Kontrol altında tutamayacağımız her türlü temas, bizi virüs taşıyıcısı haline getirebilir.

Kendimiz zarar görmesek de, taşıdığımız virüsü, Allah muhafaza, sevdiklerimize bulaştırarak, hastalanmalarına, hatta ölümlerine yol açabiliriz.
Sosyal mesafeyi ne kadar korur ve sosyal hareketliliği ne kadar azaltırsak, virüsün yayılma hızını, dolayısıyla yol açtığı tehdidi o derece düşürürüz.

Toplu ulaşım araçları ve kapalı mekânlar başta olmak üzere, insanların çok yakın mesafede bulundukları, ortak kullanıma açık her yer, virüsün potansiyel yayılma alanlarıdır.

Herhangi bir şekilde virüse maruz kalmış tek bir kişinin, ikazları dinlemeyip, gereksiz yere dışarıda dolaşması halinde, gün içinde yüzlerce kişiye bunu bulaştırma ihtimali vardır.

Hâlbuki vakit, gönlümüzce gezme değil; tedbir, tefekkür, tevekkül, okuma, dinginlik vaktidir.

Vakit; yapabileceğimiz her şeyi evimizden yapma, dış dünya ile fiziki irtibatımızı asgariye indirme vaktidir.

Vakit; sevdiklerimiz başta olmak üzere, toplumun tamamı için kendimizden fedakârlık etme vaktidir.
Altını çizerek bir kez daha tekrarlıyorum:

"MECBURİYETİ OLMAYAN VATANDAŞLARIMIZ EVİNDEN ÇIKMAMALI"
Mecburiyeti olmayan hiçbir vatandaşımız, tehdit ortadan kalkana kadar, evinden çıkmamalı, kimseyle temas etmemelidir.

İşlerine giden vatandaşlarımız, mesai bitimiyle birlikte hemen evlerine dönmeli, kapıdan girer girmez de, kimseyle temas etmeden ilk iş sabunla ellerini, yüzünü yıkamalıdır.

İster kamu, ister özel olsun tüm iş yerlerinde de virüsün yayılma ihtimalini en aza indirecek tedbirlerin tamamı alınmalıdır.

Çocuklarımızdan, dışarıya çıkmadan evde kitap okuyarak, derslerine çalışarak vakitlerini değerlendirmelerini istiyoruz.
En büyük risk grubunu oluşturan yaşlılarımızın, sadece evden çıkmamakla yetinmeyerek, bir süre, ailenin dışarıyla irtibatı olan diğer fertleriyle de mesafeli şekilde hayatlarını sürdürmeleri daha doğru olacaktır.

Kimi Avrupa ülkelerinin, dezavantajlı grupları, özellikle de yaşlıları adeta gözden çıkartan anlayışlarına asla katılmıyoruz.

Tam tersine bizim kültürümüzde, yaşlılarımızı el üstünde tutmak, dünya ve ahiret saadetinin temel şartlarından biri olarak kabul edilir.
Bunun için yaşlılarımızı koruyacak ve kollayacağız.

KORUYUCU MASKE VE KOLONYA DAĞITACAĞIZ
Bilim Kurulumuzun önerisiyle, önce İstanbul ve Ankara'da başlatılacak bir çalışmayla, 65 yaş üzerindeki tüm yaşlılarımıza koruyucu maske ve kolonya dağıtacağız.

76 YAŞ ÜSTÜ EMEKLİLER MAAŞLARINI EVDE ALABİLECEK
Yalnız yaşayan 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında, devlet kadar, yakınlarına ve komşularına da görev düşüyor.
Bu insanlarımıza hep birlikte yardımcı olarak, süreci suhuletle geçirmelerini temin etmeliyiz.
Kamu bankalarımız 76 yaş üzeri emeklilerimizin maaş ödemelerini, istelerse evlerinde yapacaklar.
Huzurevlerimizdeki doktor sayısını da artırarak, yaşlılarımızın sağlığını daha yakından takip edeceğiz.

Ülkemizin bayrak taşıyıcı kurumu olan Türk Hava Yolları, hem dünyanın çeşitli yerlerindeki vatandaşlarımızın ailelerine kavuşturulması, hem de kargo taşımacılığını kesintisiz sürdürerek temel ihtiyaçların karşılanması konusunda çok büyük gayret gösterdi.

Krizden en çok etkilenen kuruluşların başında gelen Türk Hava Yollarımıza da gereken desteği vereceğiz.

Aziz Milletim,

Değerli Basın Mensupları,

Görüldüğü gibi, virüs salgınının ilk ortaya çıktığı günlerden itibaren, Türkiye olarak hızlı kararlar alarak ve süratle uygulamaya geçirerek, ülkemizin bu krizden en az şekilde etkilenmesi için elimizden geleni yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

Nitekim, çevremizdeki ülkelerde çok yoğun görülmesine, ciddi kayıplara yol açmasına rağmen, virüsün ülkemize sirayeti hem oldukça geç, hem de oldukça sınırlı olmuştur.

Aldığımız tedbirlerin etkisiyle ortaya çıkan bu olumlu görüntüyü sürdürmekte kararlıyız.

Bunun için, tehlikenin kapımızı çalmasını beklemeden, sürekli yeni ve etkili tedbirler alıyor, uygulamaya geçiriyoruz.

Bu çerçevede, biraz önce de, bakanlarımızın, iş dünyasından temsilcilerimizin, resmi-sivil ilgili tüm kurumlarımızın temsilcilerinin katılımıyla kapsamlı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik.

Özellikle yaşadığımız sürecin ekonomimize, piyasaya, üretime, istihdama olumsuz etkisini azaltmak amacıyla, çok önemli kararlar aldık.

Esasen, hastalığın çıktığı ilk günden itibaren arkadaşlarımız sürecin, diğer boyutlarının yanısıra ekonomik etkilerini yakından takip ediyorlar.

Ülkelerin aldığı önlemleri, yaşanan ekonomik türbülansa karşı geliştirdikleri yöntemleri tek tek analiz ediyorlar.

Ekonomi yönetimimiz ve ilgili kurumlarımız, tüm iş dünyasının taleplerini ve ön görülerini toplayarak, hazırlıklarını yaptı.

Karşımızdaki fotoğrafa göre bir yol haritası hazırladık.

Son yıllarda ekonomimizi hedef alan saldırılara karşı verdiğimiz mücadele sayesinde, küresel türbülanslara karşı güçlü bir bağışıklık sistemi geliştirdik.

Şimdi bu 2 aylık direnme sürecini de en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyoruz.

Daha önce örneği görülmemiş bir süreç yaşıyor olduğumuz için, hasarın boyutları kestirilemiyor.

Bunun için bizim tüm senaryolara hazırlıklı olmamız gerekiyor.

Ancak, bu dönemde de gelişmekte olan ülkeler arasında pozitif ayrışan bir ülke konumunda bulunduğumuz bir gerçektir.

Hindistan Borsası'nın yüzde 18, Japonya'nın yüzde 20, Amerika'nın yüzde 21, İngiltere'nin yüzde 22, Almanya'nın 26, İtalya'nın yüzde 32 değer kaybettiği 28 Şubat-16 Mart tarihleri arasında, bizim kaybımız yüzde 17'de kaldı.

Aynı tarihlerde Türk Lirası olarak da, gelişmekte olan ülkelerin hepsinden daha iyi bir direnç gösterdik.

Şimdi ekonomimiz için koruma kalkanı olacak bir paketi devreye alıyoruz.

Dün Merkez Bankamız piyasalar açısından oldukça önemli bazı adımları atarak, likidite sıkıntısı yaşanmayacağının garantisini ortaya koydu.

Bu kapsamda Merkez Bankamız, ihracatçımız için de çok önemli uygulamalar başlattı.

Nisan, Mayıs ve Haziran ayı vadeli açık reeskont kredi anapara ve faiz ödemeleri Ekim, Kasım ve Aralık aylarına ertelenerek, azami vade 1 yıl uzatıldı.

Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında vadesi dolan reeskont kredilerinin taahhüt kapama süresi de yine 1 yıl uzatıldı.

Böylece, ihracatçımız bu süreçteki belirsizliği böylece rahat bir şekilde atlatabilecek.

En büyük önceliğimiz üretim ve istihdamın sekteye uğramamasıdır.

İnşallah bu süreçten, kamu-özel sektör dayanışması ile daha da güçlenerek çıkacağız.

Birazdan açıklayacağımız paketteki imkanlardan istifade edecek firmalar için ön şartımız, istihdam kaybına yol açmamalarıdır.

Finansal kurum ve kuruluşlarda kredi limiti olan firmaların, likidite ve nakit ihtiyacına yönelik taleplerinin hızlıca karşılanması, ayrıca kredi limitlerinin kullandırılmasında kısıtlamaya gidilmemesi önemlidir.

Finans kuruluşlarından, bu ortamda istihdamın muhafazası ve ekonomik büyümenin sürdürülmesi için kredi şartlarının esnetilmesine yönelik adımlar bekliyoruz.

Tüm finans kuruluşların; kredi geri çağırma, mevcut kredi limitini kullandırmama, fiyat artırma, teminat şartlarını zorlaştırma uygulamalarından özenle kaçınmasını istiyoruz.

Bunun yanında, kurumsal firmaların, KOBİ'lerin, bireysel kesimin, geçici iş ve ciro kaybı veya benzeri nedenlerle gelir kaybı yaşayanların, kredi borçlarıyla ilgili taksit, öteleme, yapılandırma, düzenleme taleplerine süratle ve olumlu cevap verilmelidir.

Türkiye Bankalar Birliğinin bu konuda aldığı tavsiye kararına, tüm finans kuruluşlarının uyacağına inanıyoruz.

Biz de bu süreci yakından takip edeceğiz.

Ekonomik İstikrar Kalkanı adını verdiğimiz bir paketle, KOVİD-19 salgınının etkilerini azaltmak için toplamda 100 milyar liralık bir kaynak setini devreye alıyoruz.

Bu çerçevede devreye sokacağımız tedbirler şunlardır:

İŞTE DEVREYE ALINAN TEDBİRLER:
1- Perakende, AVM, Demir-Çelik, Otomotiv, Lojistik-Ulaşım, Sinema- Tiyatro, Konaklama, Yiyecek-İçecek, Tekstil-Konfeksiyon ve Etkinlik- Organizayon sektörleri için Muhtasar ve KDV tevkifatı ile SGK primlerinin Nisan, Mayıs ve Haziran ödemelerini 6'şar ay erteliyoruz.

2- Konaklama vergisini Kasım ayına kadar uygulamayacağız.

3- Otel kiralamalarına ilişkin irtifak hakkı bedelleri ve hasılat payı ödemelerini Nisan, Mayıs ve Haziran ayları için 6 ay süreyle erteledik.4- İç havayolu taşımacılığında 3 ay süreyle KDV oranını yüzde 18'den yüzde 1'e indiriyoruz.

5- KOVİD-19 salgınıyla ilgili tedbirlerden etkilendiği için nakit akışı bozulan firmaların bankalara olan kredi anapara ve faiz ödemelerini asgari 3 ay öteleyecek ve gerektiğinde bunlara ilave finansman desteği sağlayacağız.6- İhracattaki geçici yavaşlama sürecinde kapasite kullanım oranlarının korunması amacıyla ihracatçıya stok finansmanı desteği vereceğiz.

7- Bu dönemde işlerinin olumsuz etkilendiğini beyan ederek talepte bulunan esnaf ve sanatkârların Halkbank'a olan kredi borçlarının, Nisan, Mayıs ve Haziran anapara ve faiz ödemelerini 3 ay süreyle ve faizsiz olarak erteleyeceğiz.

8- Kredi Garanti Fonu limitini 25 milyar liradan 50 milyar liraya çıkartacak, kredilerde önceliği gelişmelerden olumsuz etkilendiği için likidite ihtiyacı oluşan ve teminat açığı bulunan firmalar ile KOBİ'lere vereceğiz.
9- Vatandaşlarımız için uygun ve avantajlı şartlarda sosyal amaçlı kredi paketleri devreye alınmasını teşvik edeceğiz.

10- 500 bin liranın altındaki konutlarda kredilendirilebilir miktarını yüzde 80'den yüzde 90'a çıkartacak, asgari peşinatı yüzde 10'a düşüreceğiz.

11- Virüsün yayılmasına karşı alınan tedbirlerin etkisiyle Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında temerrüde düşen firmaların kredi siciline "mücbir sebep" notu düşülmesini sağlayacağız.

12- Asgari ücret desteğini devam ettireceğiz.

13- Mevzuatımızdaki esnek ve uzaktan çalışma modellerinin daha etkin hale getirilmesini temin edeceğiz.14- Kısa Çalışma Ödeneğini devreye alacak, bundan faydalanmak için gereken süreçleri kolaylaştırılacak ve hızlandırılacağız. Böylece faaliyetine ara veren işyerlerindeki işçilere geçici bir gelir desteği verirken, işverenlerin de maliyetini azaltmış olacağız.

15- En düşük emekli maaşını 1.500 liraya yükseltiyoruz.

16- Emeklilerin bayram ikramiyesini Nisan ayı başında ödüyoruz. Yine emeklilerimizin maaş promosyon ödemelerinin de, şubelere gitmelerine gerek kalmaksızın, doğrudan hesaplarına yatırılmasını sağlıyoruz.

17- Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre ihtiyaç sahibi ailelere yapılacak nakdi yardımlar için ilave 2 milyar liralık bir kaynak ayırıyoruz.

18- İstihdamdaki sürekliliği temin etmek amacıyla 2 aylık telafi çalışma süresini 4 aya çıkartıyoruz.

19- Tek başına yaşayan 80 yaş üstü yaşlılarımız için, sosyal hizmet ve evde sağlık hizmetlerinden oluşan periyodik takip programını devreye alıyoruz.
KATILIMCILAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık ettiği Çankaya Köşkü'ndeki Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı'na şu isimler katılıyor:

1.FUAT OKTAY / CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI
2.BERAT ALBAYRAK / HAZİNE VE MALİYE BAKANI
3.ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK / AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI
4.MURAT KURUM / ÇEVRE VE ŞEGİRCİLİK BAKANI
5.FATİH DÖNMEZ / ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI
6.MEHMET NURİ ERSOY / KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI
7.FAHRETTİN KOCA / SAĞLIK BAKANI
8.MUSTAFA VARANK / SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI
9.BEKİR PAKDEMİRLİ / GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI
10.RUHSAR PEKCAN / TİCARET BAKANI
11.M. CAHİT TURHAN / ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI
12.MEHMET KASAPOĞLU / GENÇLİK VE SPOR BAKANI
13.ABDÜLHAMİT GÜL / ADALET BAKANI
14.MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU / DIŞİŞLERİ BAKANI
15.ZİYA SELÇUK / MİLLİ EĞİTİM BAKANI
16.HULUSİ AKAR / MİLLİ SAVUNMA BAKANI
17.SÜLEYMAN SOYLU / İÇİŞLERİ BAKANI
18.NACİ AĞBAL / STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANI
19.NURETTİN CANİKLİ / AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
20.NUMAN KURTULMUŞ / AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
21.LÜTFİ ELVAN / TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU BAŞKANI
22.MURAT UYSAL / MERKEZ BANKASI BAŞKANI
23.ALİ FUAT TAŞKESENLİOĞLU / SPK BAŞKANI
24.BİROL KÜLE / REKABET KURUMU BAŞKANI
25.ZAFER SÖNMEZ / VARLIK FONU GENEL MÜDÜRÜ
26.ERİŞAH ARICAN / BİST BAŞKANI
27.OSMAN ARSLAN / HALKBANK GENEL MÜDÜRÜ
28.HÜSEYİN AYDIN / ZİRAATBANK GENEL MÜDÜRÜ
29.ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH / VAKIFBANK GENEL MÜDÜRÜ
30.İKRAM GÖKTAŞ / VAKIF KATILIM GENEL MÜDÜRÜ
31.METİN ÖZDEMİR / ZİRAAT KATILIM GENEL MÜDÜRÜ
32.YUSUF BÜYÜK / İLBANK GENEL MÜDÜRÜ
33.ALİ GÜNEY / EXIMBANK GENEL MÜDÜRÜ
34.İBRAHİM HALİL ÖZTOP / KALKINMA VE YATIRIM BANKASI GENEL MÜDÜRÜ
35.BURAK DAĞLIOĞLU / YATIRIM OFİSİ BAŞKANI
36.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU / TOBB BAŞKANI
37.NAİL OLPAK / DEİK BAŞKANI
38.İSMAİL GÜLLE / TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ BAŞKANI
39.SİMONE KASLOWSKİ / TÜSİAD BAŞKANI
40.ABDURRAHMAN KAAN / MÜSİAD BAŞKANI
41.MAHMUT ARSLAN / HAK-İŞ BAŞKANI
42.ERGÜN ATALAY / TÜRK-İŞ BAŞKANI
43.ÖNDER KAHVECİ / TÜRK-KAMUSEN BAŞKANI
44.ALİ YALÇIN / MEMURSEN BAŞKANI
45.YAŞAR DOĞAN / TÜM SANAYİCİ İŞADAMLARI DER. (TÜMSİAD) BAŞKANI
46.ERKAN GÜRAL / TÜRK GENÇ İŞADAMLARI KONF. (TÜGİK) BAŞKANI
47.ORHAN AYDIN / ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ (ASKON) BAŞKANI
48.AYŞEM SARGIN / ULUSLARARASI YATIRIMCILAR DERNEĞİ (YASED) BAŞKANI
49.ORHAN TURAN / TÜRK GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI KONF (TÜRKKONFED) BAŞKANI
50.BENDEVİ PALANDÖKEN / TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLARI KONF (TESK) BAŞKANI
51.ABDÜLKADİR AKGÜL / TESKOMB BAŞKANI
52.CELAL KOLOĞLU / TİSK BAŞKANVEKİLİ
53.FAHRETTİN ALTUN
54.HASAN DOĞAN
55.HAMDİ KILIÇ
56.İBRAHİM KALINEKONOMİ POLİTİKALARI KURULU

1. YİĞİT BULUT
2. KORKMAZ KARACA

SAĞLIK POLİTİKALARI KURULU
1. PROF. DR. SERKAN TOPALOĞLU
2. DR. SEMA RAMAZANOĞLU
3. PROF. DR. NECDET ÜNÜVAR
4. PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU
5. UZMAN DR. ÜMMÜ GÜLŞEN ÖZTÜRK
6. DT. ZÜLFİYE FÜSUN KUMET
7. PROF. DR. ZÜMRÜT BEGÜM ÖGEL
8. NÜKET KÜÇÜKEL EZBERCİ
9. AHMET SELİM KÖROĞLU


HAKAN FİDAN / MİT BAŞKANI
ALİ ERBAŞ / DİYANET İŞLERİ BAŞKANI
METİN FEYZİOĞLU / BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI
İLKER AYCI / THY BAŞKANI
YEKTA SARAÇ / YÖK BAŞKANI
METİN KIRATLI / İDARİ VE MALİ İŞLER BAŞKANI
SÜMEYRA MERVE KILINÇ / CUMHURBAŞKANI DANIŞMANI

AK PARTİ GRUP BAŞKAN / BAŞKANVEKİLLERİ
NACİ BOSTANCI
MEHMET MUŞ
BÜLENT TURAN
ÖZLEM ZENGİN
MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
CAHİT ÖZKAN
MAHİR ÜNAL
ÖMER ÇELİK

BİLİM KURULU
ATEŞ KARA
SERHAT ÜNAL

SAĞLIK BAKAN YARDIMCISI EMİNE ALP MEŞE

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Erdoğan'dan, 'koronavirüs', zirvesi, sonrası, kritik, mesaj:, Zorunlu, olmadıkça, evden, çıkmayın,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
En Çok Okunanlar
AK PARTİ ISPARTA MERKEZ İLÇE İÇİN 7 İSİM ADAY OLDU
Çandır Köy Sakinleri İsyan Edip Yolu Kapattılar!
SDÜ DE AÇIKLADI: TIP VE DİŞ DIŞINDAKİ BÖLÜMLER...
Yenişarbademli’de Sıcak Asfalt Sevinci
Milletin Kanaatine Bakarsanız Toplumun Tercihi Erdoğan'ın Yanında
Kantincilerin mağduriyeti bir an önce giderilmeli
ÖZEL'DEN TEHLİKELİ ÇIKIŞLARA İMALI GÖNDERME
“Bu ekip AK Parti’yi 2023’e taşıyacak”
EĞİRDİR KARTAL SEYİR TEPESİ YAZ KIŞ GECE GÜNDÜZ HİZMET VERİYOR
ISPARTA'DA YENİ BİR YAŞAM ALANI KILIÇ YAPI "YAĞMUR GÜL" KONUTLARI
Mengi: Attık tuttuk siyaseti geçmişte kaldı. 90'lı yıllarda kaldı
ÖZEL'DEN KURUMLARA ZİYARET
Muhittin Böcek'in sağlık durumu ile ilgili flaş açıklama
Bucaklı Vatandaştan Flaş Sözler
AK Parti Isparta gençlik kollarından basın açıklaması
EĞİRDİR LİMANI YAKLAŞIK 2 MİLYONLUK YATIRIMLA SİL BAŞTAN YAPILIYOR
Burdur'da kan donduran olay! 6 yaşındaki çocuğa üvey baba işkencesi
BAŞARILI MERKEZ İLÇE BAŞKANI YENİDEN ADAY
Isparta’da Cenaze Namazlarına Koronavirüs Ayarı
BAŞKAN ÖZATA'NIN ACI GÜNÜ
KANTİNCİLER SESLERİNİ DUYURMAK İÇİN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi
KEPEZ BELEDİYESİ ORMAN ÇİFTLİĞİNİ EKİME HAZIRLIYOR
ISPARTA İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETER YARDIMCISI BAYRAM AYDEMİR'İN MUTLU GÜNÜ
Özel: Ispartamız bir büyük değerini daha kaybetti
ÖZEL İLE BAŞDEĞİRMEN BELEDİYE ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
ISPARTA'DA BİR GÜZEL ADAM
Burdur Belediyesi'nden ağaç katliamı
METRO FİRMASINDAN YOLCUYA DAYAK SKANDALI
Antalya Zeytinköy Bölgesinde Şok Narkotik Uygulaması Yapıldı
Isparta Gönen MHP İlçe Kongresi gerçekleşti...
MİLLETVEKİLİ ÖZEL, SARIMEHMETLER’DEKİ MÜZE EVİNİ İNCELEDİ
ÜNİVERSİTE AÇILMAZSA ESNAF BİR DAHA AYAĞA KALKAMAYACAK
MİLLETVEKİLİ ÖZEL EĞİRDİR'DE
Bucaklı Galerici Antalya'da Ormanlık Alanda Ölü Bulunduu
ISPARTA AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ 10 EKİMDE
Bilgiç: Ispartaspor’un durumu değerlendirdi
ANTALYA ÜSTADIMIZI KAYBETTİK
AK Parti Burdur Merkez ilçe Hüseyin Okan ile yola devam dedi
Adı bir zamanlar uyuşturucu ile anılan Mahalle şimdi Antalya'nın yüz akı oldu
ISPARTA AK GENÇLİK 6. OLAĞAN İLÇE KONGRELERİNİ GERÇEKLEŞİYOR
Alperen Özer delegelerin büyük desteği ile yeniden ilçe başkanı oldu
İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Yarından itibaren tüm Türkiye'de uygulanacak
AK PARTİ MİLLETVEKİLLENDEN KÜÇÜKBAŞ KALKINMA PROJESİNE TAM DESTEK
Nihayet ikinci Baro geliyor!
BAŞARILI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ LALE BAĞCI KARCI KADEM GÖNÜLLÜSÜ OLDU
İşte EBA TV 31 Ağustos-18 Eylül ders programı
A101 Batı Akdeniz dağıtım deposu Burdur'da 200 kişiye istihdam sağlıyor
ISUBÜ'den maaş Promosyonunda Türkiye başarısı
Antalya'da genç pehlivana Ölüm Tuzağı
Kenan Sofuoğlu, salda Gölü'nde fliteboard yaptı
AK PARTİ HEYETİNDEN KATI ATIK BERTARAF TESİSİNDE İNCELEME TURU
“Başkanımız 1,5 yılda iyi çalışmalara imza attı”
ÖZHASEKİ BELEDİYENİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
BİR İLÇE BAŞKANININ ACİZLİĞİ VE SHOW MERAKI: BUNLARIN DERDİ BUCAK DEĞİL; SHOW
MHP MYK Üyesi Alperen'den Çavdır'da Mağdur Olan Vatandaşlara Destek
AK PARTİ EĞİRDİR İLÇE KONGRESİNDE MEVLÜT DOĞANAY İLE YOLA DEVAM
Eski futbolcular derbi öncesi sokaklarda para dağıttılar!
Sütçüler Antalya arası yol hayali gerçekleşiyor
MSB BAKANI HULİSİ AKAR ISPARTA'DA
AK Parti Burdur Merkez ilçe 7. Olağan Kongresi büyük coşkuyla başladı
34 İL'DE FETÖ OPERASYONU
Bilişim Vadisi Genel Müdürü’nden, ISUBÜ Rektörü’ne Ziyaret
Can Kayıplarını En Aza İndirmek İçin DENETİM…
Türkiye genelinde yarın kapsamlı koronavirüs tedbirleri denetimi yapılacak
Kadem Özel'i Ağırladı
Milletvekili Uğur Meşhur Melli Yemiş'ini Vali Arslantaş'a Tanıttı
DOKTOR DENİZ KARASU VEFAT ETTİ
AK PARTİ HEYETİNDEN KATI ATIK BERTARAF TESİSİNDE İNCELEME TURU
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine
ÖZHASEKİ AK PARTİ ISPARTA İL BAŞKANLIĞINI ZİYÂRET ETTİ
Milletvekili Özel'den yeni adli yıl mesajı
2020-2021 Eğitim Öğretim Güz Yarıyılı Eğitim Modeli Hakkında
ZABITA'DAN BAŞKAN GÖK'E ANLAMLI ZİYARET
Kepez’den şeffaf işletme
REKTÖR ÖZLENEN ÖZKAN PROJELERİNİ ANLATTI
“KATI ATIK BERTARAF TESİSLERİ AK PARTİ HÜKÜMETLERİNİN ÇEVRECİ PROJESİDİR”
Özçelik: Kendi dinamiklerimizle medeniyet tasavvurumuzla artık hedeflerimize adım adım ilerliyoruz...
SDÜ AKADEMİK BAŞARISINI SÜRDÜRÜYOR
Kısa çalışma ödeneği iki ay daha uzatıldı
İkinci el oto satışlarında ekspertiz raporu artık zorunlu
MOTORİNE İNDİRİM GELDİ
ISPARTASPOR, BATMAN PETROLSPOR İLE KARŞI KARŞIYA GELECEK
Milletvekili Özel Eğirdir ilçe kongresinde Sütçüler'de bir çoban ile yaşadığı diyaloğu anlattı
İkinci el araç alacaklar dikkat! Fiyatların düşmesinde etkili olacak!
İkinci el araç satışlarında yeni dönem bugün başladı!
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan Büyükşehir’e ziyaret
Isparta'ya Karadeniz'den getirilen fındıklar üreticinin yüzünü güldürdü
Başkan Özer 300 delegenin 213 oyunu aldı
EĞİRDİR SERAMİK AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
Tütüncü, “AK Parti teşkilatları vefanın adresidir”
ŞARKİKARAAĞAÇ 7. İLÇE OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ
BURDURLU İSMET ZORLU EVİNİN BAHÇESİNİ MÜZEYE ÇEVİRDİ
EMRESPOR’DAN MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
ISPARTA JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR
AK Parti Gelendost 7. olağan İlçe Kongresi gerçekleşti
ÖZEL: ESNAF ODALARINI ZİYARET ETTİ
Burdur Veteriner Hekimler Odası Genel Kurulu Gerçekleşti
SDÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Sıralamasında Yükselişte
Antalya Gazipaşa Kaymkamıda Fetö'den görevden alındı
MİLLİ GURURUMUZ RÜMEYSA COŞKUN BALKAN ŞAMPİYONU
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 6 kurum tek çatı altında birleşiyor
Kendi Koltuk Hesaplarınıza Bizi Karıştırmayın
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNE BAŞARILI GAZETECİ...
Antalya Finike 7. Olağan ilçe kongresi gerçekleşti
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ. SÜMER HOCA İÇİN TAAZİYE MESAJ YAYIMLADI
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN DSİ BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET
BİLGİÇ’TEN, ISPARTA SPOR İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
BİLGİÇ, SÜMER ŞENOL İÇİN TAAZİYE MESAJI YAYIMLADI
BURDUR'DA ÇAVDIR'DA 3 EV 4 DÜKKAN KÜL OLDU
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ OSB'Yİ ZİYARET ETTİ
Akdeniz Üniversitesi en çok tercih edilen üniversiteler arasında
MHP Atabey İlçe Kongresi gerçekleşti
ISPARTA CUMHURİYET BAŞSAVCISINDAN ADLİ YIL MESAJI:
SAĞLIK- SEN ISPARTA ŞUBESİ BAŞKANI ERDAL DEMİRALAY; ‘’SAĞLIK ÇALIŞANLARI DA İNSAN’’
EĞİTİM BİR – SEN ISPARTA ŞUBE BAŞKANI; HÜSEYİN ARSLAN’DAN VEFA ÖRNEĞİ
ISPARTA KEÇİBORLU BELEDİYESPOR BOMBA GİBİ GELİYOR
ISUBÜ İLE TURİZMCİLER ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
Yalvaç'ta Huzurevi Açıldı
EĞİRDİR KARTAL SEYİR TEPESİ ISPARTA'NIN İMAJINA İMAJ KATIYOR
ISPARTASPOR BATMAN PETROLSPOR'A 3-1 YENİLDİ
BUCAK'TA CUMHUR İTTİFAKI ÖNEMİNE VURGU YAPILDI
Antalyaspor'da koronavirüs şoku
ISPARTA'DA ELMA HASADI BAŞLADI
Tarihi Üzüm Çarşısında altyapı çalışmalarında sona gelindi
Bilişim Vadisi Genel Müdürü Serdar İbrahimcioğlu, Süleyman Demirel Üniversitesini ziyaret etti
Cumhurbaşkanı’nın talimatını taçlandırdı
SELEUKEİA SİDERA ANTİK KENTİ KAZILARI DEVAM EDİYOR
Özer: “Köylerimizin internet sorununu çözüyoruz”
BURDUR BELEDİYESİNDEN AĞAÇ KATLİAMI
EĞİRDİR VE ELAZIĞ ARASINDA SEVGİ KÖPRÜSÜNÜN TEMELİ ATILDI.
LPG'li araçlarla ilgili otopark kararı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Isparta İl Milli Eğitime konuk oldu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan kronik hastalarla ilgili önemli karar! Süresi uzatıldı
Eğitim ve Otomotivde Vergi Düzenlemesi
40 Kaymakam Fetö'den açığa alındı
BAŞKAN İPEKÇİ BAŞARILI SPORCUYU UNUTMADI
GELENDOST BELEDİYESİNDEN AYLİN CESUR’A CEVAP
EĞİRİR'DE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ.
Bucak Belediyesi'nden eğitime tam destek
Mili Savunma Bakanı ve Genel Kurmay Başkanı Kaş 'ta
Kumlucu'da 7 öğrenci daha hafız oldu
Yılmaz: “Okullarımız 21 Eylül’e güvenli hale getirildi”
Çiftçiye 11 milyon liralık destek paketi
Eczacılar grip aşısı talebine yetişemiyor
Rektör Özkan’dan Yeni Eğitim Öğretim Dönemine İlişkin Açıklama
Ormancılardan mesaj:
Milletvekili Özçelik Yeşilova Ziyaretinde Üzüm Topladı
BURDUR TARİHİNE SAHİP ÇIKILIYOR!
UZAKTAN EĞİTİM BAŞLADI
Antalya'da turizm hareketliliği devam ediyor
Aşı sırası uzuyor
Antalya'da 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkış saatleri değiştirildi
EĞİRDİR’DE SIKI DENETİM!...
Bakan Mustafa Varank'tan Kovid-19 aşısı açıklaması: İnsan denemelerine başlıyoruz
Isparta üzüm Çarşısı'nda restorasyon çalışmaları başlıyor
BAŞKAN VELİ GÖK YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU İNŞAAT ALANINI İNCELEDİ
Böcek’in sağlığı iyiye gidiyor”
Isparta'da halk otobüslerinden zorunlu zam
TABELADA GÖRÜNEN 243 BİN YAŞAYAN 300 BİN KİŞİ
Davraz'da Lavanta Hasadı Başladı
ISPARTA'DA 2 MARKANIN GÜCÜNÜ BİRLEŞTİRDİ
BAŞKAN ÜNAL MESAİYE HALK OTOBÜSÜYLE GİTTİ
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK’ÜN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Son numara! Twitter hesabını kopyalayarak öğrencilerine dolandırıcılık yaptılar
AK GENÇLİKTEN EROL MÜTERCİMLERE DAVA
AK PARTİ ALANYA'DA KONGRE COŞKUSU
Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması filmleri açıklandı 3 Ekim’de başlayacak 57. Antalya Altın Portakal Film
ISUBÜ MEZUNİYET TÖRENİ SANAL ORTAMDA YAPILDI
ATSO Başkanı Çetin’den büyüme değerlendirmesi
“KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR”
ISPARTA’NIN TANITIM ELÇİLERİ
BİLGİÇ: "TERSİNE GÖÇÜ BAŞLATMAMIZ LAZIM"
TBMM Başkanı Şentop'tan flaş 'idam' açıklaması
Burdur Valiliğince yapılan dezenfektan çalışmaları son sürat devam ediyor
Bucak Belediyesi'nden Sosyal Sorumluluk Kampanyası
ÖĞRENCİLERİN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ
Antalya Valisi Ersin Yazıcı’dan Rektör Özkan’a Ziyaret
Isparta Belediyesi cuma günleri camiileri ve şehrin caddelerine gül sıkıyor.
BURDUR GENELINE 13 ADET İLK MÜDAHALE ARACI
ISPARTA’DA 553 TARİHİ OBJE VE 191 ADET SİKKE ELE GEÇİRİLDİ
BAKA Yönetim Kurulu Burdur’da Toplantı
Kimlik ve ehliyet birleşiyor! Pazartesi başlıyor ücretsiz olacak
MEMUR-SEN’DEN SDÜ VE ISUBÜ’DE YAPILAN PROMOSYON İHALELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
MAKÜ’de eğitim modeli belli oldu! 12 Ekim’de eğitim başlıyor!
Milletvekili Özçelik'ten 19 Eylül Gaziler günü mesajı
DİNAR'DA CİNAYETLE BİTEN KAVGANIN ŞÜPHELİSİ ISPARTA'DA YAKALANDI
Başkan Ünal Müjdeyi Verdi; “Bucak’ta Fiber Alt Yapı Ağı Genişliyor”
Bitkisel artıklar geri dönüşümle çevreye ve ekonomiye katkı sağlıyor
Thermomix İle Mevsiminde Sebzeler, Profesyonel Lezzetler
Davrazda Gül ve Lavanta Dikilecek Arazide Taşlar Temizlendi
33. Ahilik Haftası Kutlandı
QNET, 50 ÜLKEDEN 200 BİN KATILIMCIYLA İLK SANAL V-CONVENTION’A EV SAHİPLİĞİ YAPTI
AK Parti Burdur Karamanlı İlçesi 7. Olağan Kongresi Gerçekleşti
Isparta şehidi son yolculuğuna uğurlandı
ISMEK KURSİYERLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
Başkan Başdeğirmen, “Tarihimizi canlandırmak için çalışıyoruz”
TARİHE SAHİP ÇIKMAK VİZYON İŞİDİR
AK PARTİ YALVAÇ İLÇE KONGRESİ BÜYÜK COŞKUYLA BAŞLADI
BİZİ HALK SEÇTİ OTURUP-YATAMAYIZ
Antalya Kumluca 7. Olağan ilçe kongresi gerçekleşti
METEOROLOJİDEN BURDURDA TÜM ZAMANLARIN EYLÜL AYI SICAKLIK REKORU KIRILABİLİR UYARISI
Uzman erbaşlık için Isparta'ya geldi, dolandırıldı
Pandemi Döneminde Eğitimin Sorunlarını Çözmeye Talibiz!
YALVAÇ SENİRKENT KARAYOLUNDA FECİ KAZA
ISPARTA’DAKİ NARKOTİK OPERASYONLARINDA
Antalya şehir Hastanesi ihalesi yapıldı
YEŞİLAY'CILAR GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜ GEVREK'İ ZİYÂRET ETTİLER
Antalya'da gösteri ve yürüyüşler 7 gün yasaklandı
Isparta'da “Yaklaşık 1 milyon tona yakın rekolte bekleniyor”
ISPARTA MHP’DE 3 KONGRE BİRDEN
Başkan Özcan'dan Flaş İstifa Kararı İşte İstifa Dilekçesi ve Gerekçeleri
“Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek
MHP MYK Üyesi'nden Bucak'ta Vefa Ziyareti
Kepez’in evde sağlık ekibi yüzleri güldürüyor
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN, 81 İL VALİLİĞİNE DÜĞÜN GENELGESİ
17 ilde FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon!
PANDEMİ NEDENİYLE MİRYOKEFALON ZAFERİ 844. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ İPTAL EDİLDİ
MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, IRKÇILIK ALGISI YAPANLARA CEVAP VERDİ
ISPARTA’DA 17 OPERASYONDA 18 GÖZALTI
İŞ ORTAĞINI BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜRDÜ
Son dakika: FETÖ'nün avukatlık yapılanmasına operasyon
BAŞDEĞİRMEN VE EKİBİ KARDEŞ İL ŞIRNAK’TA
“SDÜ Mobil”in “Sohbet” Özelliği Kullanımda
Burdur 'un Gururu Voleybolcu Kızlar İzmir'den 3 Kupa ile Döndüler
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN YENİ BİR İŞLETME DAHA; DİYETİSYEN BERİKA BAYGIN
Isparta Işıkkent’te 18 bin metrekarelik asfalt çalışması
Yüz yüze eğitim nasıl olacak? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk merak edilen detayları açıkladı...
ISPARTA AK GENÇLİK MÜTERCİMLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK
2018 yılında 6 bin adet Isparta'dan gönderildi! Şimdi Arguvan'da lavanta yaygınlaştırılacak
Antalya'nın dünyaca ünlü sahilinin rengi bir anda değişti
Antalya’da dev operasyon: 14 şüpheli gözaltına alındı, çok sayıda silah ele geçirildi
Milletvekili Özçelik Araca Bindi Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi
ÜRETİCİDEN-TÜKETİCİYE ARACISIZ MODEL
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR : “ANADOLU’NUN TAPUSUNUN ALINDIĞI YER : GELENDOST”
Bucak'ta Covid-19 tedbirleri denetimi
MİLLETVEKİLİ ÖZEL KADEM TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYÂRET ETTİ
BURDUR ŞEKER FABRİKASINDA KAMPANYA AÇILIŞI YAPILDI
İŞ-KUR’DAN MİLLİ EĞİTİM’DE ÇALIŞACAK TYP’LİLER İÇİN ÖNEMLİ DUYURU
Isparta Belediyesi iki kavşakta asfaltları yeniledi
Vali Arslantaş'tan Gaziler Derneğine Ziyaret
EĞİRDİR'DE UYGULANACAK YENİ İLÇE HIFZISSIHHA KURULU KARARLARI.
Dereboğazı Karayolunda Kazaya Sebep Oldu Yakalandı
AKSU VE DÖŞEMEALTI 5. OLAĞAN KONGRELERİ GERÇEKLEŞTİ
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ'ÜN MUTLU GÜNÜ
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ISUBÜ’LÜ ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
Bakanlık açıkladı: İzolasyon koşullarına uymayanlara ceza yağdı
HEPSİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLANIYOR
Rus turistler normalleşme süreciyle birlikte akın akın Antalya'ya geliyor
Kabak Caddesi'nde Alt Yapı Çalışması Başkan Ünal Çalışmaları Açıkladı
ISPARTA’DA MASKE TAKMAYAN 18 KİŞİYE TOPLAM
İSLAMKÖY MODERN KOOPERATİF BİNASINA KAVUŞUYOR
EMRESPOR’DAN İL MÜDÜRÜ GEVREK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
MERKEZ ISPARTA PROJESİ
BATEM'in yeni hizmet binasında son aşamaya gelindi
HERKES İÇİN SIFIR EMİSYONLU HAREKETLİLİK; BİSİKLETİNİ AL GEL
Bahşi, Selinus Antik Kentini sordu
Vali Yazıcı: "Yaşlılarımız baş tacımızdır"
Mhp Isparta İl Başkanı Sönmez Üzüm Pazarı Esnafını Dinledi
Başkan Özcan Canlı Yayında Açıkladı "Üreticilerin Dikkatine Yarın Son Gün"
Aksu Belediyesi Tarafından Dikilen; O Çilekler Ürün Vermeye Başladı
Korana Tedavisi Gören Başkan Böcek'in Son Durumu Nasıl
ISPARTA'DA İZOLASYON KURALINA UYMAYAN 14 KİŞİ YURDA YERLEŞTİRİLDİLER
EĞİRDİR'DE MASKE MESAFE TEMİZLİK DENETİMİ
Tütüncü’den ilk teneffüs zilinde öğrencilere portakal suyu
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ, ISPARTA’LI İŞ ADAMINA AİT WELTEW TESİSLERİNİ GEZDİ
Erkan Kandemir Isparta'ya geliyor
Raylı sistem hatları birleşiyor
Antalya'da FETÖ/PDY operasyonu: 5 gözaltı
Bucak Belediyesi İlk Günkü Gibi Korona Mücadelesini Sürdürüyor
Otoyol magandasının havaya ateş açtığı görüntülere büyük tepki var
Chp İl Başkanı Akbulut: Kooperatifçiliği Destekleyeceğiz
Isparta'da Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti, Park Halindeki Araca Çarptı
Antalya Büyükşehir 81 ilde 81 okula muz gönderdi
SDÜ Mevsimlik Geçici İşçi Alacak
TEKNOFEST’TE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ DALINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ NAZMİYE DEMİREL ORTAOKULU
Isparta Kent merkezindeki sıkışıklık bu proje ile giderilecek
Efsane geri döndü
MAKÜ Öğretim Üyesine Yılın En İyi Kadın Yazarı Ödülü
Başkan Ünal Çalışıyor Belediye Yıllık 200 Milyon Tasarruf Ediyor
Antalya’nın simgesi kubbesine kavuşuyor
En Son Eklenenler
Antalya’nın simgesi kubbesine kavuşuyor
Başkan Ünal Çalışıyor Belediye Yıllık 200 Milyon Tasarruf Ediyor
Bucak Belediyesi İlk Günkü Gibi Korona Mücadelesini Sürdürüyor
Başkan Özcan'dan Flaş İstifa Kararı İşte İstifa Dilekçesi ve Gerekçeleri
ÜRETİCİDEN-TÜKETİCİYE ARACISIZ MODEL
İSLAMKÖY MODERN KOOPERATİF BİNASINA KAVUŞUYOR
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ISUBÜ’LÜ ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
BAŞDEĞİRMEN VE EKİBİ KARDEŞ İL ŞIRNAK’TA
MAKÜ Öğretim Üyesine Yılın En İyi Kadın Yazarı Ödülü
Muhittin Böcek'in sağlık durumu ile ilgili flaş açıklama
Davrazda Gül ve Lavanta Dikilecek Arazide Taşlar Temizlendi
“SDÜ Mobil”in “Sohbet” Özelliği Kullanımda
Isparta Kent merkezindeki sıkışıklık bu proje ile giderilecek
TEKNOFEST’TE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ DALINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ NAZMİYE DEMİREL ORTAOKULU
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ, ISPARTA’LI İŞ ADAMINA AİT WELTEW TESİSLERİNİ GEZDİ
EĞİRDİR KARTAL SEYİR TEPESİ ISPARTA'NIN İMAJINA İMAJ KATIYOR
EĞİRDİR KARTAL SEYİR TEPESİ YAZ KIŞ GECE GÜNDÜZ HİZMET VERİYOR
Bakan Mustafa Varank'tan Kovid-19 aşısı açıklaması: İnsan denemelerine başlıyoruz
Cumhurbaşkanı’nın talimatını taçlandırdı
Raylı sistem hatları birleşiyor
Antalya şehir Hastanesi ihalesi yapıldı
Efsane geri döndü
Burdur Veteriner Hekimler Odası Genel Kurulu Gerçekleşti
Antalya Zeytinköy Bölgesinde Şok Narkotik Uygulaması Yapıldı
ISPARTA AK GENÇLİK 6. OLAĞAN İLÇE KONGRELERİNİ GERÇEKLEŞİYOR
Antalya Büyükşehir 81 ilde 81 okula muz gönderdi
Chp İl Başkanı Akbulut: Kooperatifçiliği Destekleyeceğiz
MHP MYK Üyesi Alperen'den Çavdır'da Mağdur Olan Vatandaşlara Destek
ISPARTASPOR BATMAN PETROLSPOR'A 3-1 YENİLDİ
Milletin Kanaatine Bakarsanız Toplumun Tercihi Erdoğan'ın Yanında
ISMEK KURSİYERLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
YEŞİLAY'CILAR GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜ GEVREK'İ ZİYÂRET ETTİLER
SDÜ Mevsimlik Geçici İşçi Alacak
Otoyol magandasının havaya ateş açtığı görüntülere büyük tepki var
AK PARTİ ISPARTA MERKEZ İLÇE İÇİN 7 İSİM ADAY OLDU
Isparta Belediyesi iki kavşakta asfaltları yeniledi
Eski futbolcular derbi öncesi sokaklarda para dağıttılar!
Tarihi Üzüm Çarşısında altyapı çalışmalarında sona gelindi
“Bu ekip AK Parti’yi 2023’e taşıyacak”
“Başkanımız 1,5 yılda iyi çalışmalara imza attı”
ISUBÜ MEZUNİYET TÖRENİ SANAL ORTAMDA YAPILDI
EĞİRDİR LİMANI YAKLAŞIK 2 MİLYONLUK YATIRIMLA SİL BAŞTAN YAPILIYOR
Isparta'da “Yaklaşık 1 milyon tona yakın rekolte bekleniyor”
ISPARTA AK PARTİ MERKEZ İLÇE KONGRESİ 10 EKİMDE
ÖZEL İLE BAŞDEĞİRMEN BELEDİYE ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ OSB'Yİ ZİYARET ETTİ
BURDUR'DA ÇAVDIR'DA 3 EV 4 DÜKKAN KÜL OLDU
ISPARTASPOR, BATMAN PETROLSPOR İLE KARŞI KARŞIYA GELECEK
ÖZEL: ESNAF ODALARINI ZİYARET ETTİ
ISPARTA'DA İZOLASYON KURALINA UYMAYAN 14 KİŞİ YURDA YERLEŞTİRİLDİLER
BURDUR TARİHİNE SAHİP ÇIKILIYOR!
Nihayet ikinci Baro geliyor!
Tütüncü, “AK Parti teşkilatları vefanın adresidir”
AK PARTİ MİLLETVEKİLLENDEN KÜÇÜKBAŞ KALKINMA PROJESİNE TAM DESTEK
Antalya'da FETÖ/PDY operasyonu: 5 gözaltı
ISPARTA'DA ELMA HASADI BAŞLADI
Yenişarbademli’de Sıcak Asfalt Sevinci
Yalvaç'ta Huzurevi Açıldı
“KATI ATIK BERTARAF TESİSLERİ AK PARTİ HÜKÜMETLERİNİN ÇEVRECİ PROJESİDİR”
BATEM'in yeni hizmet binasında son aşamaya gelindi
Mhp Isparta İl Başkanı Sönmez Üzüm Pazarı Esnafını Dinledi
Vali Yazıcı: "Yaşlılarımız baş tacımızdır"
Bucak Belediyesi'nden Sosyal Sorumluluk Kampanyası
Başkan Özcan Canlı Yayında Açıkladı "Üreticilerin Dikkatine Yarın Son Gün"
Isparta’da Cenaze Namazlarına Koronavirüs Ayarı
Isparta'da Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti, Park Halindeki Araca Çarptı
Çandır Köy Sakinleri İsyan Edip Yolu Kapattılar!
HERKES İÇİN SIFIR EMİSYONLU HAREKETLİLİK; BİSİKLETİNİ AL GEL
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Isparta İl Milli Eğitime konuk oldu
AK PARTİ HEYETİNDEN KATI ATIK BERTARAF TESİSİNDE İNCELEME TURU
AK PARTİ HEYETİNDEN KATI ATIK BERTARAF TESİSİNDE İNCELEME TURU
EĞİRDİR'DE MASKE MESAFE TEMİZLİK DENETİMİ
Erkan Kandemir Isparta'ya geliyor
Korana Tedavisi Gören Başkan Böcek'in Son Durumu Nasıl
Kabak Caddesi'nde Alt Yapı Çalışması Başkan Ünal Çalışmaları Açıkladı
Aksu Belediyesi Tarafından Dikilen; O Çilekler Ürün Vermeye Başladı
MERKEZ ISPARTA PROJESİ
YALVAÇ SENİRKENT KARAYOLUNDA FECİ KAZA
Özer: “Köylerimizin internet sorununu çözüyoruz”
ISPARTA'DA BİR GÜZEL ADAM
HEPSİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLANIYOR
Tütüncü’den ilk teneffüs zilinde öğrencilere portakal suyu
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK’ÜN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Milletvekili Özçelik'ten 19 Eylül Gaziler günü mesajı
AK PARTİ ALANYA'DA KONGRE COŞKUSU
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ'ÜN MUTLU GÜNÜ
Vali Arslantaş'tan Gaziler Derneğine Ziyaret
Bitkisel artıklar geri dönüşümle çevreye ve ekonomiye katkı sağlıyor
Pandemi Döneminde Eğitimin Sorunlarını Çözmeye Talibiz!
Antalyaspor'da koronavirüs şoku
Milletvekili Özçelik Araca Bindi Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Başkan Ünal Müjdeyi Verdi; “Bucak’ta Fiber Alt Yapı Ağı Genişliyor”
Kimlik ve ehliyet birleşiyor! Pazartesi başlıyor ücretsiz olacak
GELENDOST BELEDİYESİNDEN AYLİN CESUR’A CEVAP
ÖĞRENCİLERİN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ
ISPARTA’DA MASKE TAKMAYAN 18 KİŞİYE TOPLAM
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN YENİ BİR İŞLETME DAHA; DİYETİSYEN BERİKA BAYGIN
Uzman erbaşlık için Isparta'ya geldi, dolandırıldı
Aşı sırası uzuyor
Bucak'ta Covid-19 tedbirleri denetimi
LPG'li araçlarla ilgili otopark kararı
Kepez’in evde sağlık ekibi yüzleri güldürüyor
EĞİRDİR’DE SIKI DENETİM!...
Isparta Işıkkent’te 18 bin metrekarelik asfalt çalışması
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR : “ANADOLU’NUN TAPUSUNUN ALINDIĞI YER : GELENDOST”
EĞİRDİR'DE UYGULANACAK YENİ İLÇE HIFZISSIHHA KURULU KARARLARI.
Bakanlık açıkladı: İzolasyon koşullarına uymayanlara ceza yağdı
Burdur 'un Gururu Voleybolcu Kızlar İzmir'den 3 Kupa ile Döndüler
PANDEMİ NEDENİYLE MİRYOKEFALON ZAFERİ 844. YIL DÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ İPTAL EDİLDİ
TABELADA GÖRÜNEN 243 BİN YAŞAYAN 300 BİN KİŞİ
SDÜ DE AÇIKLADI: TIP VE DİŞ DIŞINDAKİ BÖLÜMLER...
34 İL'DE FETÖ OPERASYONU
2020-2021 Eğitim Öğretim Güz Yarıyılı Eğitim Modeli Hakkında
Rus turistler normalleşme süreciyle birlikte akın akın Antalya'ya geliyor
Antalya’da dev operasyon: 14 şüpheli gözaltına alındı, çok sayıda silah ele geçirildi
Antalya'da 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkış saatleri değiştirildi
Dereboğazı Karayolunda Kazaya Sebep Oldu Yakalandı
MAKÜ’de eğitim modeli belli oldu! 12 Ekim’de eğitim başlıyor!
BİLGİÇ: "TERSİNE GÖÇÜ BAŞLATMAMIZ LAZIM"
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine
DİNAR'DA CİNAYETLE BİTEN KAVGANIN ŞÜPHELİSİ ISPARTA'DA YAKALANDI
MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, IRKÇILIK ALGISI YAPANLARA CEVAP VERDİ
Bilişim Vadisi Genel Müdürü’nden, ISUBÜ Rektörü’ne Ziyaret
SAĞLIK- SEN ISPARTA ŞUBESİ BAŞKANI ERDAL DEMİRALAY; ‘’SAĞLIK ÇALIŞANLARI DA İNSAN’’
İŞ-KUR’DAN MİLLİ EĞİTİM’DE ÇALIŞACAK TYP’LİLER İÇİN ÖNEMLİ DUYURU
Bilişim Vadisi Genel Müdürü Serdar İbrahimcioğlu, Süleyman Demirel Üniversitesini ziyaret etti
EĞİRİR'DE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ.
EĞİRDİR SERAMİK AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan Büyükşehir’e ziyaret
Başkan Başdeğirmen, “Tarihimizi canlandırmak için çalışıyoruz”
33. Ahilik Haftası Kutlandı
KEPEZ BELEDİYESİ ORMAN ÇİFTLİĞİNİ EKİME HAZIRLIYOR
17 ilde FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon!
DOKTOR DENİZ KARASU VEFAT ETTİ
2018 yılında 6 bin adet Isparta'dan gönderildi! Şimdi Arguvan'da lavanta yaygınlaştırılacak
BUCAK'TA CUMHUR İTTİFAKI ÖNEMİNE VURGU YAPILDI
Bucaklı Galerici Antalya'da Ormanlık Alanda Ölü Bulunduu
AKSU VE DÖŞEMEALTI 5. OLAĞAN KONGRELERİ GERÇEKLEŞTİ
MHP MYK Üyesi'nden Bucak'ta Vefa Ziyareti
Mili Savunma Bakanı ve Genel Kurmay Başkanı Kaş 'ta
ISPARTA KEÇİBORLU BELEDİYESPOR BOMBA GİBİ GELİYOR
MİLLİ GURURUMUZ RÜMEYSA COŞKUN BALKAN ŞAMPİYONU
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ. SÜMER HOCA İÇİN TAAZİYE MESAJ YAYIMLADI
BİLGİÇ, SÜMER ŞENOL İÇİN TAAZİYE MESAJI YAYIMLADI
Bilgiç: Ispartaspor’un durumu değerlendirdi
Özel: Ispartamız bir büyük değerini daha kaybetti
Burdur'da kan donduran olay! 6 yaşındaki çocuğa üvey baba işkencesi
AK Parti Gelendost 7. olağan İlçe Kongresi gerçekleşti
İkinci el araç alacaklar dikkat! Fiyatların düşmesinde etkili olacak!
ŞARKİKARAAĞAÇ 7. İLÇE OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ
BAŞARILI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ LALE BAĞCI KARCI KADEM GÖNÜLLÜSÜ OLDU
REKTÖR ÖZLENEN ÖZKAN PROJELERİNİ ANLATTI
AK Parti Isparta gençlik kollarından basın açıklaması
Son dakika: FETÖ'nün avukatlık yapılanmasına operasyon
Son numara! Twitter hesabını kopyalayarak öğrencilerine dolandırıcılık yaptılar
BAŞKAN ÖZATA'NIN ACI GÜNÜ
BAŞKAN İPEKÇİ BAŞARILI SPORCUYU UNUTMADI
EMRESPOR’DAN MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
ISPARTA AK GENÇLİK MÜTERCİMLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK
AK GENÇLİKTEN EROL MÜTERCİMLERE DAVA
Böcek’in sağlığı iyiye gidiyor”
Bahşi, Selinus Antik Kentini sordu
Isparta şehidi son yolculuğuna uğurlandı
ÜNİVERSİTE AÇILMAZSA ESNAF BİR DAHA AYAĞA KALKAMAYACAK
EMRESPOR’DAN İL MÜDÜRÜ GEVREK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
Rektör Özkan’dan Yeni Eğitim Öğretim Dönemine İlişkin Açıklama
BAKA Yönetim Kurulu Burdur’da Toplantı
QNET, 50 ÜLKEDEN 200 BİN KATILIMCIYLA İLK SANAL V-CONVENTION’A EV SAHİPLİĞİ YAPTI
Kenan Sofuoğlu, salda Gölü'nde fliteboard yaptı
SDÜ AKADEMİK BAŞARISINI SÜRDÜRÜYOR
BURDUR ŞEKER FABRİKASINDA KAMPANYA AÇILIŞI YAPILDI
BAŞKAN ÜNAL MESAİYE HALK OTOBÜSÜYLE GİTTİ
MOTORİNE İNDİRİM GELDİ
EĞİRDİR VE ELAZIĞ ARASINDA SEVGİ KÖPRÜSÜNÜN TEMELİ ATILDI.
Eczacılar grip aşısı talebine yetişemiyor
İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Yarından itibaren tüm Türkiye'de uygulanacak
Çiftçiye 11 milyon liralık destek paketi
ÖZHASEKİ BELEDİYENİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
Yüz yüze eğitim nasıl olacak? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk merak edilen detayları açıkladı...
ÖZHASEKİ AK PARTİ ISPARTA İL BAŞKANLIĞINI ZİYÂRET ETTİ
BURDUR BELEDİYESİNDEN AĞAÇ KATLİAMI
Isparta'da halk otobüslerinden zorunlu zam
Milletvekili Özçelik Yeşilova Ziyaretinde Üzüm Topladı
METRO FİRMASINDAN YOLCUYA DAYAK SKANDALI
Burdur Valiliğince yapılan dezenfektan çalışmaları son sürat devam ediyor
Kendi Koltuk Hesaplarınıza Bizi Karıştırmayın
Burdur Belediyesi'nden ağaç katliamı
Antalya Gazipaşa Kaymkamıda Fetö'den görevden alındı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 6 kurum tek çatı altında birleşiyor
ISPARTA’NIN TANITIM ELÇİLERİ
“KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR”
Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması filmleri açıklandı 3 Ekim’de başlayacak 57. Antalya Altın Portakal Film
BAŞKAN VELİ GÖK YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU İNŞAAT ALANINI İNCELEDİ
Yılmaz: “Okullarımız 21 Eylül’e güvenli hale getirildi”
40 Kaymakam Fetö'den açığa alındı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan kronik hastalarla ilgili önemli karar! Süresi uzatıldı
BİLGİÇ’TEN, ISPARTA SPOR İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
İŞ ORTAĞINI BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜRDÜ
Adı bir zamanlar uyuşturucu ile anılan Mahalle şimdi Antalya'nın yüz akı oldu
AK PARTİ YALVAÇ İLÇE KONGRESİ BÜYÜK COŞKUYLA BAŞLADI
Başkan Özer 300 delegenin 213 oyunu aldı
Alperen Özer delegelerin büyük desteği ile yeniden ilçe başkanı oldu
Antalya'da genç pehlivana Ölüm Tuzağı
Kepez’den şeffaf işletme
Kumlucu'da 7 öğrenci daha hafız oldu
Antalya'da turizm hareketliliği devam ediyor
A101 Batı Akdeniz dağıtım deposu Burdur'da 200 kişiye istihdam sağlıyor
Kantincilerin mağduriyeti bir an önce giderilmeli
Isparta'ya Karadeniz'den getirilen fındıklar üreticinin yüzünü güldürdü
İkinci el oto satışlarında ekspertiz raporu artık zorunlu
Antalya Kumluca 7. Olağan ilçe kongresi gerçekleşti
Antalya Finike 7. Olağan ilçe kongresi gerçekleşti
Mengi: Attık tuttuk siyaseti geçmişte kaldı. 90'lı yıllarda kaldı
AK PARTİ EĞİRDİR İLÇE KONGRESİNDE MEVLÜT DOĞANAY İLE YOLA DEVAM
AK Parti Burdur Merkez ilçe Hüseyin Okan ile yola devam dedi
Özçelik: Kendi dinamiklerimizle medeniyet tasavvurumuzla artık hedeflerimize adım adım ilerliyoruz...
ISPARTA MHP’DE 3 KONGRE BİRDEN
MEMUR-SEN’DEN SDÜ VE ISUBÜ’DE YAPILAN PROMOSYON İHALELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
Milletvekili Özel Eğirdir ilçe kongresinde Sütçüler'de bir çoban ile yaşadığı diyaloğu anlattı
AK Parti Burdur Merkez ilçe 7. Olağan Kongresi büyük coşkuyla başladı
Sütçüler Antalya arası yol hayali gerçekleşiyor
Ormancılardan mesaj:
TBMM Başkanı Şentop'tan flaş 'idam' açıklaması
METEOROLOJİDEN BURDURDA TÜM ZAMANLARIN EYLÜL AYI SICAKLIK REKORU KIRILABİLİR UYARISI
ISPARTA’DA 553 TARİHİ OBJE VE 191 ADET SİKKE ELE GEÇİRİLDİ
TARİHE SAHİP ÇIKMAK VİZYON İŞİDİR
BURDUR GENELINE 13 ADET İLK MÜDAHALE ARACI
MHP Atabey İlçe Kongresi gerçekleşti
AK Parti Burdur Karamanlı İlçesi 7. Olağan Kongresi Gerçekleşti
Kadem Özel'i Ağırladı
MİLLETVEKİLİ ÖZEL KADEM TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYÂRET ETTİ
Isparta Belediyesi cuma günleri camiileri ve şehrin caddelerine gül sıkıyor.
BAŞARILI MERKEZ İLÇE BAŞKANI YENİDEN ADAY
Antalya'nın dünyaca ünlü sahilinin rengi bir anda değişti
Bucaklı Vatandaştan Flaş Sözler
ISPARTA’DAKİ NARKOTİK OPERASYONLARINDA
SDÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Sıralamasında Yükselişte
MİLLETVEKİLİ ÖZEL, SARIMEHMETLER’DEKİ MÜZE EVİNİ İNCELEDİ
MSB BAKANI HULİSİ AKAR ISPARTA'DA
Türkiye genelinde yarın kapsamlı koronavirüs tedbirleri denetimi yapılacak
ISPARTA'DA 2 MARKANIN GÜCÜNÜ BİRLEŞTİRDİ
ISUBÜ'den maaş Promosyonunda Türkiye başarısı
BİR İLÇE BAŞKANININ ACİZLİĞİ VE SHOW MERAKI: BUNLARIN DERDİ BUCAK DEĞİL; SHOW
ISPARTA’DA 17 OPERASYONDA 18 GÖZALTI
BİZİ HALK SEÇTİ OTURUP-YATAMAYIZ
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN, 81 İL VALİLİĞİNE DÜĞÜN GENELGESİ
Antalya Valisi Ersin Yazıcı’dan Rektör Özkan’a Ziyaret
Akdeniz Üniversitesi en çok tercih edilen üniversiteler arasında
MİLLETVEKİLİ ÖZEL EĞİRDİR'DE
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNE BAŞARILI GAZETECİ...
ZABITA'DAN BAŞKAN GÖK'E ANLAMLI ZİYARET
Can Kayıplarını En Aza İndirmek İçin DENETİM…
ISUBÜ İLE TURİZMCİLER ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
EĞİTİM BİR – SEN ISPARTA ŞUBE BAŞKANI; HÜSEYİN ARSLAN’DAN VEFA ÖRNEĞİ
ÖZEL'DEN KURUMLARA ZİYARET
ISPARTA'DA YENİ BİR YAŞAM ALANI KILIÇ YAPI "YAĞMUR GÜL" KONUTLARI
Thermomix İle Mevsiminde Sebzeler, Profesyonel Lezzetler
Milletvekili Özel'den yeni adli yıl mesajı
Isparta Gönen MHP İlçe Kongresi gerçekleşti...
MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN DSİ BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET
ISPARTA CUMHURİYET BAŞSAVCISINDAN ADLİ YIL MESAJI:
ISPARTA JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR
“Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek
İkinci el araç satışlarında yeni dönem bugün başladı!
Eğitim ve Otomotivde Vergi Düzenlemesi
Antalya'da gösteri ve yürüyüşler 7 gün yasaklandı
ANTALYA ÜSTADIMIZI KAYBETTİK
KANTİNCİLER SESLERİNİ DUYURMAK İÇİN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
ATSO Başkanı Çetin’den büyüme değerlendirmesi
Milletvekili Uğur Meşhur Melli Yemiş'ini Vali Arslantaş'a Tanıttı
BURDURLU İSMET ZORLU EVİNİN BAHÇESİNİ MÜZEYE ÇEVİRDİ
UZAKTAN EĞİTİM BAŞLADI
SELEUKEİA SİDERA ANTİK KENTİ KAZILARI DEVAM EDİYOR
Davraz'da Lavanta Hasadı Başladı
Isparta üzüm Çarşısı'nda restorasyon çalışmaları başlıyor
Bucak Belediyesi'nden eğitime tam destek
ISPARTA İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETER YARDIMCISI BAYRAM AYDEMİR'İN MUTLU GÜNÜ
ÖZEL'DEN TEHLİKELİ ÇIKIŞLARA İMALI GÖNDERME
İşte EBA TV 31 Ağustos-18 Eylül ders programı
Kısa çalışma ödeneği iki ay daha uzatıldı
Başkan Başdeğirmen talimat vermişti, engelli Ertan çifti isteklerine kavuştu
BAŞKAN GÖK'TEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
SDÜ ve ISUBÜ’ye 14.698 yeni öğrenci
İYİ PARTİ'DEN TOPLU İSTİFA EDENLER 30 AĞUSTOS'TA BİR ARAYA GELDİ
YARGI, ADLİ YILA YENİLİKLERLE GELİYOR
TDSYMB GENEL BAŞKANI KAMİL ÖZCAN'IN MUTLU GÜNÜ
Kepez'de çöp altın oldu
Antalya'da ihracatın melekleri
BAŞKAN BAŞDEĞİRMENİN BİSİKLET ALIŞKANLIĞI DEVAM EDİYOR
ÖZEL'DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
FETÖ'NÜN SORUMLU İMAMI YAKALANDI
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ: DARIDERESİ 2 YIL İÇİNDE BİTİRİLECEK
MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ'TEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
LAVANTA BAHÇELERİNİN SON ZİYARETÇİLERİ DRONE PİLOTLARI OLDU
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı;
AKBIYIK'TAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
BURDUR YATIRIM TEŞVİKLERİYLE KALKINIYOR
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in Zafer Bayramı mesajı
Tütüncü’nün 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Pazartesi günü başlıyor! Kamuda yeni dönem
YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI NASIL OLACAK
Vali Ali Arslantaş'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Özçelik’ten Zafer Bayramı mesajı
Başkan OKAN: Burdur Belediyesi’nin 30 Ağustos kutlamalarında Yolsuzluk istemiyoruz
ISPARTA MHP'DE KONGRE TARİHLERİ BELLİ OLDU
BAŞKAN ÇARKACI’DAN ATIKSU ARITMA TESİSİ MÜJDESİ
SAĞLIK-SEN’DEN ÇAĞRI: ‘’SAĞLIK ÇALIŞANLARI ARASINDAN AYRIM YAPMAYIN!’’
ISPARTA BELEDİYESİ’NDEN MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ‘’YURT BAŞVURUSU’’ AÇIKLAMASI
GÖNEN'DE KADIN KOOPARATİFİN SATIŞ MAĞAZASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
Antalyalı Gazetecilerden Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK'e Ziyaret
AK PARTİ ŞARKİKARAAĞAÇ KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
AK PARTİ GELENDOST KONGRESİ 13 EYLÜL’DE
MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR'DAN 30 AĞUSTOS MESAJI
Atabey İlçe Milli Eğitimden Bebek Müzesi Projesine Tam Destek
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN VATANDAŞI RAHATLATAN HİZMET
GÖLLERİMİZİ YAŞATMAK İÇİN GÜÇBİRLİĞİ
SDÜ’DE YERLEŞME SEVİNCİ
ISUBÜ ÖĞRENCİSİ, ULUSAL BİR YARIŞMA PROGRAMINDA BAŞARI YAKALADI
Yeşilova Saldivler İçin Yeni Çalışma
Isparta CHP İl Başkanı Trafik Kazası Geçirdi
CHP BURDUR İL BAŞKANI AKBULUT TEK TEK SORDU
ISUBÜ tercihlerde yüzde 91,21’lik doluluk oranı yakaladı
BAKAN DÖNMEZ DOĞALGAZ FİYATLARININ DÜŞECEĞİ TARİHİ AÇIKLADI
İndirimli alışverişte bu hafta; kitap ve kırtasiye var
MİLLETVEKİLLERİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR ETTİ
EMİNE ERDOĞAN HANIMEFENDİYE, ISPARTA GÜLÜ TABLOSU HEDİYE EDİLDİ
SDÜ, TERCİHLERDEN İSTEDİĞİNİ ALDI
MEĞER NE GÜZEL GÜNLERMİŞ...
ARALARINDA ANTALYA ISPARTA VE BURDUR'UNDA BULUNDUĞU 38 İLDE KARAVAN PARK OLUŞTURULACAK
DERİ ATIKLARI YAKILMASIN
AK PARTİ BURDUR HEYETİNDEN ISPARTA ÇIKARMASI
Kamu çalışanlarına uzaktan, dönüşümlü ve esnek çalışma hakkı tanındı
Aşık olduğu kızın ablasını aşklarına engel olduğu gerekçesiyle bıçakladı
SESİ SOLUĞU KESİLEN BAKA EĞİRDİR'DE GÖRÜLDÜ
Getir Sat ve İndirimli Alışveriş günleri Kepez’de başladı
Bıldırcınları yanan vatandaşa bıldırcın hediye ettiler
Dünya Sağlık Örgütü: Tünelin sonunda ışık göründü
Eşcinselleri finanse eden vakıf ve derneklerin tam listesi! Neden LGBTİ destekleniyor?
KÖPÜK PARTİLERİ YASAKLANDI
BAŞDEĞİRMEN’DEN BAL’DAKİ TAKIMLARA MÜJDE GELDİ; EMRESPOR’U DA GELENDOSTSPOR’U DA DESTEKLEYECEĞİZ
BAŞDEĞİRMEN; “KÖTÜ KOKU SORUNUNU TARİHE GÖMÜYORUZ”
Hemşehrilerimizle Kopmadan Sürekli Yan Yanayız
BUCAK BELEDİYESİ DERE ISLAH ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI
SALDA İÇİN ÖNEMLİ TOPLANDTI
Kepez’den turizm sektörüne istihdam katkısı
AYSU BAÇEOĞLU'NUN KIZ KARDEŞİ ''GÜNSU İNCE''NİN TATLI HEYECANI!
Burak Akagün sahne hayatına hızlı dönüş yaptı
SDÜ'DE EĞİTİM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
BAŞDEĞİRMEN KÖYÜNDE KARANTİNA SONA ERDİ
ÇİÇEKPINAR KASABASINDA KORONAVİRÜS DENETİMİ
GÖLHİSAR'A DAMIZLIK KOÇ DAĞITIMI YAPILDI
"ÜRETEN ENGELİLER DERNEĞİ" DEZEFEKTAN ÜRETİMİNE BAŞLADI
ÖZÇELİK HERYERDE
ISPARTA EMNİYETİNDEN ASAYİŞ OPERASYONU
Isparta İyi Parti’de kongre süreci tamamlandı
ÖĞRETMENLER PAZARTESİ GÜNÜ OKULA DÖNÜYOR
SOKAK HAYVANLARINI ELLERİYLE BESLEDİLER
İŞKUR'dan müjde! 
İkinci el oto piyasasında yeni dönem! 1 Eylül'de başlıyor...
Bakan Selçuk duyurdu: İhtiyaç sahiplerine 90 milyon TL ödeme yapılacak
ZAFER BAYRAMI’NA KORONA AYARI!
MEB resmen duyurdu! 81 ilde pazartesi başlıyor...
Isparta 32 Spor Yönetimi teşekkür ziyaretinde
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK ARABA PAZARI ENAFIYLA BULUŞTU
İNSUYU OVASINDA İNCELEMEDE BULUNAN VALİ ARSLANTAŞ FASULYE TOPLADI
ASKON Antalya Şube Başkanı URFAN; “A’dan Z’ye tüm sektörleri olumlu etkileyecek
ÖZÇELİK BURDUR'DA HÜKÜMETİN YAPTIĞI HİZMETLERİ YAKIN TAKİP EDİYOR
ÖZEL'DEN KADIN GİRİŞİMCİLERE TAM DESTEK
Başkan Başdeğirmen, hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor
ISPARTA ÜZÜM PAZARI PROJESİNE 2 MİLYON TL
MİLLETVEKİLİ UĞUR SAHALARDA
Milletvekili Özçelik Duyurdu Girişimler Sonuç Verdi...
AK PARTİ EĞİRDİR KONGRESİ 5 EYLÜL’DE YAPILACAK
Ak Parti Yalvaç Kongresi 6 Eylül’de yapılacak
ISPARTA EKONOMİSİ GELİŞİYOR
SENİRKENT, AK BELEDİYECİLİK İLE HİZMET İLE BULUŞUYOR
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi yarın 15.00'te duyuracak
81 İL'İN SAĞLIK MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
MEB'den özel okullara ilişkin açıklama
BURDUR VALİ YARDIMCISI SEDAT YILDIRIM GÖREVİNE BAŞLADI
MAKÜ ile Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Arasında Protokol imzalandı
İŞ’TE MORGIZ
KUPA SÜREYYA SADİ BİLGİÇ'TE
Türkiye'yi güvenli bulan turistlerden 'Tatile gelin' çağrısı
Vali Arslantaş açıkladı: Salda Gölü için toplantı yapılacak
Gelendostspor Bölgesel Amatör Lige (BAL) çıkması için devreye girdi
MHP ANTALYA KONGRELERİ EYLÜL'DE BAŞLIYOR
Başkan Başdeğirmen, Çukur’un kurtarıcılarını ödüllendirdi
ULU CAMİNİN ARDINDAN MİMAR SİNAN VE KAVAKLI CAMİLERİNİN'DE TUVALETLERİ YENİLENİYOR
VALİ SEYMENOĞLU SÖZÜNÜ TUTTU
ERDOĞAN KAŞ PATARADA DÜZENLENEN DENİZ KAPLUMBAĞALARI KORUMA VE İZLEME PROGRAMINA KATILDI
9 BİN 200 SAĞLIK ÇALIŞANIMIZI ÜCRETSİZ TAŞIDIK
Altın fiyatları sert düştü! Altında ibre tersine mi dönüyor?
Başkan Erdoğan'dan'dan heyecanlandıran açıklama: Cuma günü müjdeyi vereceğim
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Bilim Kurulu toplantısı sonrası flaş açıklamalar
GÜLSUYUNUN DEĞERİNİ YABANCILAR BİLİYOR!
SDÜ’DE KORONAVİRÜS ALARMI
MİLLETVEKİLİ RECEP ÖZEL’DEN ISPARTA 32 SPOR VE EMRESPOR’A TEBRİK
BAŞDEĞİRMEN’İN SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
TÜRKİYE GENELİ EŞ ZAMANLI PANDEMİ DENETİMİ ISPARTADA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eski erkek arkadaşı tarafından hunharca katledilen Güleda için karar yarın! Paylaşımları yürekleri dağlamıştı...
Yüz binlerce turist akın etti! 4 ülke başı çekiyor..
Bakan Duyurdu:1 Eylül'den itibaren başlıyor!
KADEM'den bir ilk daha
Bucak Belediyesinden Parke Taşı Çalışması Devam Ediyor
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması
İkinci el otomobil alacaklar dikkat! 2. el araç fiyatları neden artıyor?
Eğirdir’de Önemli Bir Spor Organizasyonu Daha Düzenlenecek
KORKMAZ: “DEPREM GERÇEĞİNİ HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYALIM”
ISPARTA BELEDİYESİNDEN BASIN AÇIKLAMASI
İstanbul Sözleşmesi’yle ilgili AK Parti’den kritik toplantı! Gündemde önemli konular var
Türkiye'ye Rus akını! İşte 16 günde gelen turist sayısı
ÖZÇELİK: HAKKINIZIDA GELECEĞİNİZİDE SONUNA KADAR SAVUNACAĞIZ
FETÖ'nün TSK yapılanmasına 40 ilde operasyon! Çok sayıda gözaltı var
ANTALYA'YA TAM TURİST GELMEYE BAŞLAMIŞKEN BÖCEK NEDEN KORONA OLDUĞUNU İLAN ETTİ
MHP İL BAŞKANINDAN REKTÖR ÇARIKÇI’YA ZİYARET
UYUMDER, GENÇLERİ YENİDEN HAYATA BAĞLIYOR
Antalya'da cinnet getirdi yolda gördüğünü vurdu
Birçok ilimizde 7.6'ya varan depremler olabilir
Emlakta yeni dönem
BÖCEK'E KORONAVİRÜS BULAŞTI
YÖK üniversitelerin açılış tarihini açıkladı
Antalya 15 günde 325 bin turist ağırladı
Gökyüzü fotoğrafçılarının yeni adresi: Melikler Yaylası
Atlı Dayanıklılık Türkiye Şampiyonası Isparta'nın ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor
Salda Gölü sahilinde çukurlar oluştu
EĞİRDİR GÖLÜ’NE DALDILAR
Antalya depreme hazır mı?
Bakan Koca güncel vaka sayısını açıkladı: Dünden az...
İkinci el araç satışında yeni düzenleme
ISPARTA’DA HER 100 KONUTTAN 43’ÜNÜN DEPREM SİGORTASI YOK!
VALİ ARSLANTAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILAN TOPLANTIDA İZOLASYON TEDBİRLERİ GÖRÜŞÜLDÜ
MİLLETVEKİLİ ÖZEL YAKAÖREN KÖYÜNDE
Bir ayrılık türküsü
Tatilin keyfi kaçtı
Tarlada soğan 60 kuruş, patates 1 lira
Kepez’den ‘Haydi hanımlar getir sat’ günleri
“MİLLETİMİZİN DESTEĞİ İLE 19 YILDIR ÜLKEMİZE HİZMET EDİYORUZ”
21 Eylül'de okullar nasıl açılacak? Detaylar belli oldu
AK Parti İstanbul Sözleşmesi için çalışma başlattı! 4. maddeye şerh konabilir
Okullar 1 ay sonra açılacak mı?
AK Parti Burdur 7. Olağan Kongrelerine 4 ilçe ile Başladı...
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE BAYAN REKTÖR DÖNEMİ
İL HIFSIZSIHHA KURUL KARARI
BAŞKAN MENGİ: AK PARTİ 19 YAŞINDA
Başkan Ünal Canlı Yayında Müjdeledi
İkinci el otomobil alacaklar dikkat! Sakın bunları yapmayın!
İkinci el otomobil satışında rekor! 1 milyonu aştı
8 belediye başkanı daha AK Parti saflarına katıldı
JANDARMA EKİPLERİNDEN BÖLGESEL DENETİM
BAŞKAN OKAN FIRAT: BAKMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUĞUMUZ AİLELER VAR
ANTALYANIN BATI İLÇELERİNDE KUVVETLİ GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLARA DİKKAT!!!
Kantinci esnafımız için önlem alınmalı
TÜM ÜLKEDE HALI SAHALARI AÇILDI
ATABEY OVASI SULAMA İNŞAATINI TÜRKİYE’NİN İNŞAAT DEVİ YAPACAK
AK Parti heyeti Burdur Merkez muhtarlarıyla bir araya geldi
ISPARTA'DA DENETİMLER ARTTI
AK PARTİ İYİ PARTİ KAVGASI
BAŞKAN MENGİ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLİYOR
KAYMAKAMLARIN BİZZAT KATILIMIYLA PANDEMİ DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİ
SÜTÇÜLER İLÇE KAYMAKAMI KÖYLÜLERİN SIKINTILARINI YERİNDE DİNLEDİ
BURDUR TKDK İLÇELERLE İSTİŞARELER GERÇEKLEŞTİRİYOR
Son dakika! Araç sahipleri müjde! İndirim geldi…
ARAÇ ÇARPAN KEDİYE BUCAK BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN YARDIM ELİ
Kurbanlıkların yüzde 99'u satıldı
AK Parti Burdur'da Startı Verdi İlk Kongre Yapıldı
AK Partililerden İttifak Belediyelerine Ziyaret
Torosların zirvesinde Yörüklere ziyaret
DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Isparta için yeni merkez vizyonu: Merkez Isparta
DAŞDÖNER: ARTIK TEKER DÖNMÜYOR!
ISPARTA HALK OTOBÜSLERİ HAREKET SAATLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU!
CUMHURBAŞKANI’NIN HEDİYESİYLE ISPARTA, 44 METRE MERDİVENE SAHİP İTFAİYEYE KAVUŞUYOR
KEÇİBORLU 7.OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI
NAMERTLER KUR SALDIRISI BAŞLATTI
YANGINA MÜDAHALE İÇİN 4.MERKEZ HİZMETE BAŞLADI
YÜZMEK İSTEDİ AKINTIYA KAPILIP KAYBOLDU
BAKAN ALBAYRAK'A BÜYÜK DESTEK
Basketbolda yeni sezon 26 Eylül'de başlıyor
İçişleri Bakanlığı’ndan “Nişan, Nikah, Düğün ve Sahil Bölgeleri” genelgesi
BAŞDEĞİRMEN: KRİZ SENARYOLARI BOŞA ÇIKACAKTIR
ISPARTA AK PARTİ’DEN MHP’YE ZİYARET
ILISUYA PİKNİKÇİLER AKIN EDİYOR AMA...
ILISU TURİZME AÇILMAYI BEKLİYOR
AKIL ALMAZ CİNAYETE SEVGİ KISKANÇLIĞI NEDEN OLDU
SOSYAL KORUMA KALKANI KAPSAMINDA BURDUR’A 46 MİLYON 881 BİN LİRALIK DESTEK
BURDUR'DA HALK OTOBÜSÜ FİYATLARI YÜZDE 20 ZAMLANDI
Bucakta çocuklar Hem Eğlendi Hem Öğrendi
BURDUR'DA DEPREM
EĞİRDİR'DE KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINDAN KORONA DENETİMİ
BURDUR'A BÜYÜK YATIRIM
ISPARTA BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI
ISPARTA ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR
Vali Arslantaş İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bucak'ta Çocuk Sokağı Çalışmaları Başladı O Yol Kapatıldı
Körküler’de karantina 6 gün daha uzatıldı
Vali Seymenoğlu: Bugüne Kadar Yaptığımız En Yoğun Denetimi Yapacağız
Isparta’da ihracat sevinci
ÇOCUKLAR TRAFİK EĞİTİM PARKINDA AKÜLÜ ARABALARLA HEM EĞLENECEK, HEM ÖĞRENECEK
Eğirdir İYİ Parti’de topluca istifa
ÖZGÜR TANDOĞAN’DAN İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI’NA CEVAP
Türkiye’de İlk Defa Yüksek Lisans ve Doktora Tezleri elektronik ortamda imzalandı
Kepez, Antalya’nın portakalına sahip çıkıyor
SÜTÇÜLER’DE BETON YOL SEVİNCİ
TAYİNİ ÇIKAN İL JANDARMA KOMUTANI BURDURA VEDA EDİYOR
BAYRAM DÖNÜŞÜ YOLLAR KANA BÜRÜNDÜ
BURDUR TKDK'DAN DESTEK ÜSTÜNE DESTEK, REKOR ÜSTÜNE REKOR
BAŞARILI DSİ 18'NCİ BÖLGE MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
ŞARKIKARAAĞAÇ'TA KARANTİNA SONA ERDİ
Girişimcilere online koçluk hizmeti
Tütüncü’den Teomanpaşa’ya Doğalgaz müjdesi
Öğrencisi ve Öğretim Elemanı ile Mutlu Bir Üniversite
Kibyra’da ilk defa bazilikal planlı kilise bulundu
Kızı ile Aynı Yerde Toprağa Verildi;
Yaz sıcağında artışa geçen hastalıklar...
Kepez’in Ters Evi, kapılarını açıyor
Salda'da boğulan çocuğun cansız bedenine ulaşıldı
ÜRETICILERIN BORÇLARI YAPILANDIRILACAK
YAZILI KANYONA PİKNİĞE GELDİ AYAĞINI KIRDI
BURDUR'LU RESSAM ÇOBAN ESERLERİNİ İŞLEMEYE DEVAM EDİYOR
İkinci el otomobil satışında fırsatçılara dikkat! Yetkililerden önemli tavsiye
SENİRKENT İLÇE BAŞKANI ‘’5 İLÇE BAŞKANI ADINA KONUŞUYORUM’’ DİYEN ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇE BAŞKANINI YALANLADI
AKDENİZDE KORKUTAN YANGINLAR
ZEHİR TACİRLERİNE BAYRAM TEMİZLİĞİ
SON DAKİKA: BAKAN ALBAYRAK'TAN BAYRAM ÖNCESİ MÜJDE
KORONAVİRÜS İLE MÜCADELEDE YENİ KARARLAR ALINDI
Kızılay Yalvaç Şube’den bayram mesajı
SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
REKTÖR DİLER'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
KANTİN - İŞ-SEN GENEL BAŞKANI OKAN FIRAT
Sav Belediye Başkanı İpekçi'den Kurban Bayramı mesajı
MHP ISPARTA İL BAŞKANI SÖNMEZ'DEN BAYRAM MESAJI
Kadın Eli Değen Milas Millet Bahçesi Bayramda Sizleri Bekliyor
VALİ SEYMENOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI
KARDEŞ BELEDİYELERDEN BAŞKAN BAŞDEĞİRMENE ZİYARET
KARDEŞ BELEDİYELERDEN, BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’E ZİYARET
MİLLETVEKİLİ YASİN UĞURDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
BİLGİÇ ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ
O AZMİN TİMSALİ
15 Yaşında süper lig kapısını araladı
GURBETÇİ VATANDAŞIMIZ BU YILDA GELENEĞİ BOZMADI
ALİ ARSLANTAŞ MILLETVEKILILERİ İLE BERABER HAYVAN PAZARINI GEZDİLER
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
MILLETVEKİLİ ÖZEL'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Milletvekili Özçelik'ten Kurban Bayramı mesajı
ISPARTA'DA HALK OTOBÜSLERİ 4 GÜN ÜCRETSİZ
İYİ PARTİ ISPARTA'DA DEPREM
ISPARTA İYİ PARTİ'DE İSTİFA DEPREMİ
Falez plajları sezonun gözdesi
Milletvekili Atay Uslu yeniden TBMM Akdeniz-PA Başkanı seçildi
İYİ PARTİ ISPARTA'NIN ÖNEMLİ İSMİ PARTİ'DEN İSTİFA ETTİ
Başkan Mengi: Hükümetimiz ve Devletimiz Yangınzede Ailenin Yanında
İNSAN KAÇAKÇILARINA BÜYÜK DARBE
ŞARKİKARAAĞAÇ VE YALVAÇ PAZARLARINA...
BELEDİYE İŞÇİLERİNDE İKRAMİYE SEVİNCİ
TURİZMCİLERİM BAYRAM HEYECANI
GÖKÇAY'DAKİ DÜKKANLARIN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU
YAZILI KANYON ile ELSAZI KÖYÜ ARASI YOL İNŞAATI BAŞLADI
ISPARTA İL JANDARMA ALAY KOMUTANLIĞIˈNA ATAMA
Evdeki elektrik tüketimi memlekete göç etti
ZİRAAT ODASI, KURBAN MALİYETLERİNİ AÇIKLADI
VALİ SEYMENOĞLU BAYRAM TEDBİRLERİNİ AÇIKLADI
YALVAÇ SAĞIR KÖYÜNDEN TELEFON VE İNTERNET ŞEBEKESİNE İSYAN
10 KİŞİNİN YAŞADIĞI EV YANARAK KÜL OLDU
MHP ISPARTA MERKEZ İLÇE BAŞKANI DEĞİŞTİ
BUCAK BELEDİYE BAŞKANI EMRULLAH ÜNAL “PTT TERMİNAL ŞUBESİ ILÇEYE HAYIRLI OLSUN”
TUTUKLU HÜKÜMLÜLERE BAYRAM MÜJDESİ
Define Arama Yönetmeliği Değişti: Definecilere Kötü Haber!
YALVAÇ’TA KORONAVİRÜS PANİĞİ
KAMU İŞÇİLERİNE MÜJDE
Ege ve Akdeniz’de ‘Türkiye Kasırgası’
GÜNE ACI HABERLE BAŞLADIK ASKERI ARACIMIZ DEVRİLDİ...
İyi Partili Başkanın yasak aşkı Antalya’yı sarstı
Bakan Selçuk duyurdu Çalışan annelere destek ödemesi yüzde 50 artırıldı
Özçelik: Ormanlarımız yok olmasın!
KONYAALTI SAHİLİNDE NELER OLUYOR?
https://meddem.com.tr/hekimler/
Isparta Sarıidris'te Silahla Taşla Saldırdılar
4 mevsim grevle geçti
ISPARTA'DA SICAK DEMİR DÖVME MESLEĞİNİN SON NEFERİ
ISPARTA İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA YILDIZ SEÇİLDİ
EĞİRDİR'DE BOĞULARAK ÖLEN GENÇTE KORONAVİRÜS ÇIKTI
SÖĞÜT DAĞI GÜLLÜK TESİSLERİ DOĞA İLE BAŞ BAŞA KALMAK İSTEYENLERİN ADRESİ OLDU
ÖZÇELİK, MERSİN'DE POLAT AİLESİNİN DÜĞÜNÜNDE NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI
EĞİRDİR'DE KAÇAK AVLANAN KEREVİTLER GÖLE SALINDI
ERCENGİZ EVLENEN GENÇLERE GELİN DAMATLIK ALDI
BAŞKAN SERTBAŞ: KURBANLIK ALMAK İÇİN SON 2 GÜN KALA PAZARLARA AKIN EDİLİYOR
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR: “ASKERİ OKULLAR VE HASTANELER ARTIK AÇILMALIDIR”
Kepez’e ödül üstüne ödül
Antalya'da Kadınlar plajsız kaldı
ACININ İLACI İYİLİK OLDU
İçişleri Bakanlığı'ndan Kurban Bayramı talimatı
AYASOFYA’YI GÜL KOKUSU KAPLADI
AKSU’DA 800 TON PORSİYONLUK BALIK ÜRETİLİYOR
Tütüncü: “Gülveren ufuk açıcı önemli bir proje”
EĞİRDİR’DE BÖĞÜRTLEN DEMONSTRASYONU
100 yıllık tohumdan güre patlıcanı ürettiler
TÜRKİYE'NİN PROVENCE'Sİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR
ISPARTA AKSU CADDESİNDE ARAÇLA DÜKKANA DALDI
Senirkent Belediyesi 20 konut yapacak
TKDK BURDUR İL KOORDİNATÖRÜ YILDIRAN'DAN ANTALYALI YATIRIMCILARA DAVET
MİLLETVEKİLLERİN AYASOFYA SEVİNCİ
20 MİLYON LİRALIK VURGUN YAPAN OTO HIRSIZLIK ÇETESİ ÇÖKERTİLDİ
BUCAK’TA BOTANİK BAHÇESİ VE DOĞAL YAŞAM ALANI KURULUYOR
BAŞKAN MENGİ'DEN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI
TÜVTÜRK RESMEN SOYGUN YAPIYOR
Kurban pazarında keçiye talep arttı
MİLLETVEKİLİ UĞUR'DAN TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI
MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK'İN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI
BAŞDEĞİRMENDEN BASIN BAYRAMI MESAJI
Ruhsat veren idareleri biraz daha hassas olmaya davet ediyoruz.
120 milyon kg evsel atık toplandı, 850 ton tıbbi atık da bertaraf edildi
SDÜ'DE KONTENJANLAR BELLİ OLDU
ISPARTA'DAKI O KAZADAN ACI HABER
AYASOFYA ISPARTA GÜLÜ KOKACAK
BUCAK’TA TEDES HIZ LİMİTİ ARTIYOR
ISPARTA YENİ FUTBOL SAHALARI VE TESİSLERİNE KAVUŞUYOR
KIZILDAĞ'DA ORMAN YANGINI
GEVREK, HEDEF BÜYÜLTTÜ
ISUBÜ’DE SEKTÖREL TOPLANTI
BAŞDEĞİRMEN ÇİFTİNDEN ŞEHİT EŞİNE VEFA ÖRNEĞİ
ISPARTA BELEDİYESİNDEN BÜYÜK PROJELER İÇİN ANKARA ZİRVESİ
31 Ağustos'ta okullar açılacak mı? Bakan Selçuk merak edilen soruları yanıtladı
BURDUR VALİLİĞİNDEN BASIN AÇIKLAMASI
BURDUR BELEDİYESİNDEN PERSONELİNE ÖDÜL
KURTULUŞ BARAJI İLE MİLLİ EKONOMİYE 4 MİLYONLUK DEV KATKI
TÜRSAD YÖNETİCİLERİNDEN VALİ YAZICI'YA HAYIRLI OLSUN ZIYÂRETI
BAŞDEĞİRMEN VE GÖKGÖZ, SPOR BAKANINI ZİYARET ETTİ
MENGİ VE AKBIYIK’DAN KAYAALTI – BAYINDIR YOLUNDA İNCELEME
SDÜ'NÜN BİLİM İNSANLARI DÜNYA LİSTELERİNDE
TÜRKİYE’NİN YENİ MARKASI AKSU ÇİLEĞİ
SÖĞÜT DAĞI GÜLLÜK TESİSLERİ AKDENİZ BÖLGESİNE ÖNEMLİ BİR TURİZM BÖLGESİ
BAŞKAN OKAN: MİSYONUMUZUN FARKINDAYIZ
SKANDAL AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEME GELEN KARATAY'A KANTİNCİ TEMSİLCİLERİNDEN SERT TEPKİ
700 DÖNÜM ARAZİDE ÜRETİLEN DOMATESTE 15 BİN TON REKOLTE BEKLENİYOR
BUCAK BELEDİYESİ SPORTİF ETKİNLİKLERİ ÇOCUKLARLA BULUŞTURUYOR
TKDK'DAN BURDUR'A PEŞ PEŞE MÜJDELER
REKTÖR ÇARIKÇI: ​​​​​​​BU KARAR HEPİMİZİ DERİNDEN YARALAMIŞTIR
AKBB’den Isparta Belediyesine Sosyo ve Kültürel Belediyecilik Uygulamaları Ödülü
Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Anadolu Hemşehri Derneği organizasyonunda 50 kişilik grup Antalya’dan Isparta'ya gezi düzenlendi
AKBB ödülleri sahiplerini buldu
Vali Yazıcı, Manavgat tarımını dinledi
ISPARTA KİRAZI AVRUPA VE ASYA ÜLKELERİN SOFRALARINI SÜSLÜYOR
ANTALYA'DA ESKİ BAŞKAN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ
VALİ ARSLANTAŞ, PINARBAŞI KÖYÜNDE ILISU'DA İNCELEMEDE BULUNDU
ANTALYA'DA YOL ÇÖKTÜ OTOBÜS SAPLANDI
Eğirdir miskinler yokuşunda uzun bir tır virajı alamayarak devrildi
BUCAK’TA ŞEHİR İÇERİSİNDE HAYVAN BESİCİLİĞİ YAPANLAR ŞEHİR DIŞINA ÇIKARTILIYOR
MİLLETVEKİLİ ÖZEL, HAK-İŞ’İ ZİYARET ETTİ
MİLLETVEKİLİ ÖZEL’DEN MHP’YE ZİYARET
AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN BUCAK BELEDİYESİNE JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ
"Bir can kurtarmak, tüm insanlığı kurtarmaktır"
Kepez’de kurban kesim kursu
TÜRK-RUS DOSTLUĞUNUN 100. YILINI KUTLADILAR
ISPARTA GENÇ GÜÇSAN TARIMDA ÇİFTİNİN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRIYOR
ACI BİBER YEDİ, HAYATI DEĞİŞTİ
Vali Arslantaş Burdur’un turizm potansiyelini mercek altına alıyor (İNSUYU MAĞARASI ve TARİHİ KONAKLAR gezisi)
Tütüncü, ‘Kepez’in yolu da, bahtı da açık’
Vali sosyal medyadan duyurdu! Salda Gölü'nün suyunun içilebilir kalitede olduğu açıklandı
Aç karnına tüketince zehir saçıyor!
Vali Seymenoğlu, Davraz’daki çalışmaları inceledi
SICAKTAN BUNALANLAR PİKNİK ALANLARINA AKIN ETTİ
BURDUR'DA ESKİ HÜKÜMLÜLER HİBE DESTEĞİ İLE KENDİ İŞLERİNİ KURDULAR
MİRYOKEFALON ZAFERİ ANADOLUNUN TAPUSUNUN ALINDIĞI YER GELENDOST'UN UZUN METRAJ FİLMİ ÇEKİLİYOR
GELENDOST'TA MİRYOKEFALON BAŞLIYOR
PES DEDIRTTEN AÇIKLAMA
İlk yerli otomobil TOGG'un fabrika temeli Bursa'da atıldı! İşte tarihi günden kareler
MİLLETVEKİLİ CESUR LAVANTA BAHÇELERİNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
TATİLCİLERİN GÖZDESİ EĞİRDİR ALTINKUM PLAJI
ISPARTA DAVRAZ KAYAK MERKEZİ KOMPLE ASFALTLANDI
AZİZ BAYRAK AEK KOLEJİ MÜDÜRÜ OLDU
ISUBÜ Ziraat Fakültesi’nde Hasat Bayramı
EĞİRDİR'DE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI SÜRÜYOR
Turizm için peş peşe iyi haberler
Pilot Bölge Seçilen Isparta Orman Bölge Müdürlüğünde Barkod Uygulaması Başladı…
GÖNEN’Lİ BAYANIN VATANSEVERLİĞİ..
GÜLBİRLİK, ORTAKLARINDAN ALDIĞI GÜL İÇİN KG.BAŞINA 4 TL ÖN ÖDEME YAPTI
ASKON'DAN ANTALYA TARIMI İÇİN ÖNEMLİ TOPLANTI
Isparta Deregümü Köyünde Domates Hasadı Başladı
Demiralay'dan Döner sermaye açıklaması
KIDEM TAZMİNATI KONUSU GÜNDEMDEN DÜŞÜRÜLDÜ
Isparta Vatan’da 2 cadde ve 20 sokak asfaltlandı
MAKÜ’de Hasat Zamanı Başladı
Deva Partisi’nin Burdur İl Başkanı belli oldu
ANTALYA KALEİÇİ ESNAFI AYLARDIR SİNEK AVLIYOR
Kepez’in iki yakası bir araya geliyor
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ EĞİRDİR’DE GERÇEKLEŞTİ
ÇÜNÜR’E 100 BİN M2 KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEMESİ
Isparta Belediyesi Eğitim Kurslarından büyük LGS başarısı Başdeğirmen: “Başarılı sonuçlar göğsümüzü kabarttı”
Vali Arslantaş, Tayini Çıkan Mülki İdari Amirleri İle Bir Araya Geldi
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR
İL HIFSIZSIHHA KURUL KARARI VERİLDİ
TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
ISPARTA MEDYASINDAN ‘TFF’YE HATADAN DÖNÜN’ FAKSI
ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZE YAKIŞIR SOSYAL TESİS
Isparta KADEM Kahraman Kadınlar İçin Nöbette
Gölcük Gölünün dip derinliği ölçüldü
BAŞKAN GÖK'TEN YENİ EVLENEN ÇİFTLERE ALTIN TAVSİYELER
Koronavirüs kurban pazarlığını da değiştirdi! "Tokalaşma çubuğu" kullanılacak
Bilim Kurulu üyesinden Kurban Bayramı için kritik uyarı! Sakın bunları yapmayın
Emekliye 3’lü kazanç! Zamlı emekli maaşı, ikramiye ve promosyon ödemeleri yatıyor
İlk defa ev alacaklar dikkat! 82 bin TL geri ödemesiz hibe!
83 milyon 15 Temmuz'un 4.yıl dönümünde demokrasi nöbetinde!
Başkan Erdoğan'dan 15 Temmuz mesajı: Namluya alnını dayayan bir milletin önünde kim durabilir?
Bucak Belediyesi işçi alım mülakatları sürüyor
Isparta'da 15 Temmuz Şehitleri Anısına Fidan Dikildi ve Bakımları Yapıldı
BAŞKAN SEZGİN'DEN 15 TEMMUZ MESAJI:
KOCA YUSUF'TAN 15 TEMMUZ MESAJI
Özata: 15 Temmuz Günü milletimize karşı yapılan ihaneti unutmayacağız
ISPARTA'LI GÜREŞÇİ GÖKSEL SAYAR TÜRKİYE 3Ü'NCÜSÜ OLDU
DEMİRALAY’DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Isparta Kadem İl Temsilcisi Gonca Kayacan'dan 15 Temmuz Mesajı
EĞİRDİR 15 TEMMUZ PROGRAMINA HAZIR
ISPARTA'DA KİMİN? NE ZAMAN DEMOKRASİ NÖBETİ TUTACAĞI BELLİ OLDU; İŞTE DEMOKRASİ NÖBETİ ÇİZELGESİ
UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ
Milletvekili Gökgöz: 15 Temmuz’u Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız...”
ZABUN: 15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİ’NİN TOPYEKÛN DİRİLİŞİDİR
Rektör Korkmaz'ın "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
ISPARTA’DA ÖĞRENCİLER 15 TEMMUZ RUHUNU MOTOBOARDLARLA YAŞATTILAR
Rektör Çarıkçı’nın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
ISPARTA'DA 7 BİN 315 SORUŞTURMA AÇILDI
BAŞKAN KAYA'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
MİLLEVEKİLİ CESUR "15 TEMMUZ ALÇAKLIĞININ 4 YILINDA"
Kepez’den kurban pazarlarına özel ‘Pazarlık Kiti’
AĞLASUN İLÇESİNDEKİ HIRSIZLIK OLAYI İLE İLGİLİ FAİLLER YAKALANDI
Kuluöztürk’ten 15 Temmuz mesajı
VALİ ARSLANTAŞ'TAN 15 TEMMUZ MESAJI
MİLLETVEKİLİ BAYRAM ÖZÇELİK’TEN 15 TEMMUZ MESAJI
BAŞKAN ÖZER'DEN 15 TEMMUZ MESAJI
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 14 Temmuz Kovid-19 vaka sayılarını açıkladı
MİLLETVEKİLİ ÖZEL’DEN 15 TEMMUZ MESAJI
Belediye Başkanı Başdeğirmen, 15 Temmuz’u Anlattı
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler’in 15 Temmuz mesajı
ISUBÜ’de 15 Temmuz Anısına Çelenk Koyma Töreni Gerçekleştirildi
Araç alacaklar dikkat! ÖTV indirimi gelecek...
KADEM, 15 Temmuz hafızasını "BİZ81İZ" projesiyle kayıt altına alacak
İşte 40 yıllık ihanet ağı FETÖ ile CHP'nin ilişkisi! Örgüt siyasete nasıl sızdı?
ÇİFTÇİ ÇOCUĞU BAŞKAN ÖZAY İLK HASADI KENDİSİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Bakan Albayrak'tan çiftçiye müjde
BUCAK’TA NOSTALJİK ARABALI SİNEMADAN SONRA ŞİMDİ DE AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ
BUCAK’TA NOSTALJİK ARABALI SİNEMADAN SONRA ŞİMDİ DE AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ
AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi'nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
BUCAK’TA MAKÜ’YE BAĞLI OLAN OKULLARIN MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ
KAYMAKAMLAR VE VALİ YARDIMCILARI LİSTESİ YAYIMLANDI İŞTE BURDUR’DAN GİDENLER VE BURDUR’A GELENLERİN LİSTESİ
Isparta 15 Temmuz Programı Belli Oldu
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK: ESNAFIN MUTLULUĞU TOPLUMUN MUTLULUĞU
Burdur’da bir beldenin tamamında uygulanan karantina 4 eve düşürüldü
MİLLETVEKİLİ CESUR: LAVANTA VE KEKİK MİLLİ TARIM POLİTİKASI KAPSAMINA ALINDI
ISPARTA KAMU YÖNETİMİNDE BÜYÜK DEĞİŞİM SIRA KURUMLARA GELİYOR
Sdü'de “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı” Başlıyor
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN'DEN 15 TEMMUZ MESAJI
ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ULUSOY EĞİRDİR'DE İNCELEME YAPTI
ISPARTA BURDUR DOSTLUK YOLU PATLAMALI KAZI ÇALIŞMASI İÇİN KAPALI OLACAK
ASKON Antalya'nın başlattığı Tarım'da Ar-Ge projesi 2.toplantısını TÜRSAD (Türkiye Otel Satınalma Yöneticileri Derneği) ev sahipliğinde gerçekleşti
AK PARTİ ISPARTA TEŞKİLATI AYASOFYA CAMİİ İÇİN PİŞİ DAĞITTI
ASKER UĞURLAMA KURUL KARARI VERİLDİ
Rektör Ünal’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
BURDUR VALİLİĞİNDEN BASIN AÇIKLAMASI
KARAVAN TUTKUNLARI BAŞKAN VELİ GÖK’E MİNNETTAR!..
BURDURU GURURLANDIRDILAR
Bu şartları yerine getirenler İŞKUR'dan 2870 TL alacak
SAMET MEMİŞ YAZDI: AYASOFYA
AMATEM'DE 3 BİN BAĞIMLI İYİLEŞTİ
Kepez’in senfoni orkestrası TRT ekranlarına konuk oldu
FETÖ ile iltisaklı oldukları gerekçesiyle emniyet ve jandarmadan 36 bin 176 kişi ihraç edildi
'Lavanta kokulu köy' misafirlerini bekliyor
"AYASOFYA’’NIN CAMİYE DÖNÜŞTÜRÜLMESİYLE FATİH SULTAN MEHMET HAN’IN VASİYETİ YERİNE GETİRİLMİŞTİR”
Emekli bayram ikramiyelerinin ödeneceği tarih belli odu! Kurban bayramı ikramiyesi ne zaman ödenecek?
ISPARTA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILMAZ'IN ACI GÜNÜ
Merakla beklenen liste açıklandı! İşte en çok satan ikinci el otomobiller
İl Müdürü Gevrek’ten Eğirdirli yelkencilere malzeme sözü
Antalya turizme inanıyor
ISPARTA'LI GENÇLERDEN MİLLETVEKİLİ ÖZEL'E TEŞEKKÜR
Burdur'da Ayasofya Müzesinin camii oluşu nedeniyle lokma dağıtıldı
ZORDUR İNSANLARI ANLAMAK....
Bilim Kurulu Üyesi Yamanel’den okullar için flaş öneri
TKDK’DAN BURDUR’A BÜYÜK YATIRIM
BÜLENT BÖREKÇİLİK BURDUR'DA AÇILDI
ATABEY MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN UYUMDER'Lİ GENÇLERE TAM DESTEK
KÖY MUHTARLARI VE İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ ELEKTRİKLİ TEKNEDE KAYMAKAM ADEM ÇELİK’İN MİSAFİRİ OLDU
Sosyete Pazarı, pazar akşamları da açık olacak
SOSYAL MESAFELİ ETKİNLİĞE ÇOCUKLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
ISPARTASPOR’ A CESUR DESTEK
BURDUR'DA BİRLİK BERABERLİK FOTOĞRAFI
İşte Necip Fazıl’ın işaret ettiği gün bugün! Zincirler kırıldı, Ayasofya'da 86 yıl sonra namaz kılınacak
Kadir Mısıroğlu, Ayasofya için bakın ne demişti!
Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya' açıklaması! Kararı imzaladı
SDÜ’nün Bilim İnsanları Hayalinizdeki Mesleği Tanımanız İçin Yol Gösteriyor
BAŞKAN ÜNAL İLBANK GENEL KURUL TOPLANTISI’NA KATILDI
ORC AÇIKLADI: ISPARTA’DA SON 2 YILIN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ RECEP ÖZEL
İŞTE ISPARTA MHP’NİN YENİ YÖNETİM
ISUBÜ sürekli işçi kadrosunda asil ve yedekler belli oldu
BURDUR'DA KAYIP OLARAK ARANAN YAŞLI ADAM BULUNDU
2 polise bıçaklı saldırı
Batı Akdeniz'de İhracatta 1 milyar dolara doğru
ONEMORE BANDI İLE MİGREN AĞRISINA SON
ONE MORE BANTI VE FAYDALARI NELERDİR?
OneMore Mucizevi ürün Isparta ve Burdur'a geldi
Isparta’da yüzde 3’ü aşan kayıplarda biçerdöverlere yaptırım uygulanacak
ALTINYAYLA’DA VATANDAŞTAN ÖRNEK DAVRANIŞ
BAŞDEĞİRMEN; “BURASI 22 YILDIR BİTİRİLEMEDİ”
TMSF BAŞKANI ISPARTA HALKININ MERAK ETTİĞİ O SORUYU YANITLADI
BUCAK'IN YOLLARI İPEK GİBİ OLUYOR
GÖLHİSAR'DA KURBANLIK SAHIPLERİN İSİMLERİ...
ISPARTA EMNİYETİNDE ATAMA RÜZGARI
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Bucak’ta Temizlik İşleri Sinekle Mücadeleyi Sürdürüyor
BUCAK'TA BAYAT EKMEKLER ÇÖPE DEĞİL, EKMEK KUTUSUNA
Antalya İl Kadın Kollarında görev değişimi
ARABALARIN 70-80 HIZLA GEÇTİĞİ CADDEDE YİNE TRAFİK KAZASI
Askerlik celp ve sevk tarihleri belli oldu!
Kurban nasıl kesilir? Hisseli kurban nasıl dağıtılır?
MEB'den milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren flaş karar!
ISPARTA EMNİYETİ SUÇLULARA NEFES ALDIRMIYOR
ISPARTA'DA FETÖCÜLERE TEFECİLERE DOLANDIRICILARA OPERASYON
“OKUL ÖNCESİ OKULLAŞMADA TÜRKİYE İKİNCİSİYİZ”
TFF'DEN ISPARTA32 SPOR'A KÖTÜ HABER
CAMİİ VAR İMAM YOK
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nden Covid-19 açıklaması
KURBANLIK HAYVAN FİYATLARI GEÇEN YILLA AYNI
Asker uğurlamalarına düzenleme getirildi
Burdur'da Eğitime hayırsever desteği sürüyor
ISPARTA'DA İNŞAAT SEKTÖRÜ HIZ KESMESİN DİYE AĞUSTOS TATİLİ İPTAL
'Bir damla sevgi' hareketi sınırları aştı"
PATARA MİSAFİRLERİNİ ZAMAN YOLCULUĞUNA ÇIKARIYOR
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINDAN 81 İL VALİLİĞİNE KORONAVİRÜS TALİMATI
TÜRSAD YÖNETİMİNDEN FUAR KATILIMCILARINA PLAKET
Eğirdir Gölü’ne SAREM’den Yavru Kerevit Takviyesi
BURDUR GÖLHİSAR'DA GLADYATÖRLER ŞEHRİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR
Isparta Belediyesi pandemi sonrası normalleşme dönemi için yatırımlarda gaza bastı
BUCAK BELEDİYESİ STABİLİZE (BYPASS) MALZEME ÜRETİYOR
Barış Mahallesi konforlu yaşama koşuyor
Özlem Binel "Ay Işığım" kitabını aşkla, aşk için yazdı
KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ OLACAK MI?
Kibar, naif, nazik biri gibi görünüp ağzınızdan bu kelimelerin çıkması ağzınızın ne kadar bozuk olduğunun ve içinizde bir canavar taşıdığınızın göstergesidir
TÜRKİYE’NİN BÜYÜKLERİ AÇIKLANDI LİSTEDE BUCAK’I O FABRİKA TEMSİL EDİYOR
BAŞKAN SERTBAŞ’DAN GÖLHİSARLILARA SEVİNDİRİCİ HABER BU AKŞAM YENİDEN BAŞLIYOR
MATUR VE UYANIK AİLELERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
ISPARTA MHP İL BAŞKANI SÖNMEZ GÖREVE BAŞLADI
ISPARTA'YA TMSF BAŞKANI GELİYOR
ISPARTA'DA 16-17 YAŞINDAKİ 40 KIZ EVLENDİRİLDİ
Alman vekillerden Türkiye'ye seyahat çağrısı: Ben de valizimi hazırlayıp gidebileceğim
İyi Partili Aylin Cesur'un skandal sözlerine Meclis'te sert tepki: Özür dilemeli
ISPARTA MHP VE ÜLKÜ OCAKLARININ BORCU İCRA YOLU İLE BELEDİYEDEN TAHSİL EDİLDİ
BURDUR HEYETİ BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜLER
İşte Kaymakkapı’nın vizyon projesi
BURDUR VALİSİ ARSLANTAŞ KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI
Gazeteci Yazar Nedim Şener “FETÖ ve 15 Temmuz’un Arka Planı”nı Anlattı
AK PARTİLİ BAŞKAN BAĞCI; AYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ
BUĞDAY ÜRETİCİSİ VERİLEN ‘TABAN FİYAT’ CAN SUYU OLDU
ISPARTA 04/07/2020 İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
Geç de olsa sezon açıldı
BURDUR TARIM VE ORMAN İL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA EROL KOÇ ATANDI
ISPARTA’DA YILDA 70 BİN TONLUK KİRAZ ÜRETİMİ GERÇEKLELİYOR
KOOPERATİFÇİLİK GÜNÜ’NÜ KUTLADILAR
KAYMAKKAPI MEYDANINDAKİ 12 DÜKKAN İHALEYE ÇIKTI
ÖZÇELİK: MÜFTERİ CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI BURDURDA ŞAHSIMA SALDIRMIŞ
YUSUFÇA BELDESİ HAVVA - KADİR URAL ORTA OKULU TEMEL ATMA TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
BAŞKAN GÖK OTEL PANSİYON VE KONAKLAMA YAPILAN İŞLETMECİLERLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI
ISPARTA 15 TEMMUZ’A HAZIRLANIYOR
Antalya'da alevlerin gökyüzünü aydınlattığı büyük yangında zarar yaklaşık 80 milyon lira
Keçiborlu'ya bağlı Kavak Köyünde, Söğütdağı Güllük Tesisleri turizme açılıyor
Serik'te 4’lü yaşam iksiri
Salda Gölü atlı jandarmaya emanet
Ural CHP’yi böldü
İlk turistler Antalya’da
ISPARTA İL ÖZEL İDARE’DEN KÖYLERE YATIRIM
Burdur Gölü için kurtuluş reçetesi
BURDUR JANDARMA EKİPLERİNDEN TURİZM SEYAHAT GÜVENLİĞİ UYGULAMASI
Kepez senaristlerini arıyor
GÜL SEZONU BİTTİ DİYE ÜZÜLMEYİN SÖĞÜT DAĞINDA GÜLLER YENİ AÇILIYOR
Isparta Belediyesi Su Altı Arama ve Kurtarma Timi her türlü göreve hazır
HAYVANSEVERLERDEN VELİ GÖK’E TEŞEKKÜR
Patates tarlada 1 liranın altına düştü
Türkiye’nin yüzde 40 salçalık ihtiyacını karşılayan ovadaki domatesler kurudu, bu yıl salça fiyatlar
Pandemi sonrasında ilk yetenek sınavı heyecanı
SİLAHLI SALDIRI FAİLLERİ YAKALANDI
MİLYONLARI İLGİLENDİREN O HABER SONUNDA GELDİ
TBMM'deki tüm siyasi partilerden Albayrak ailesine destek
Milyonları ilgilendiren düzenlemeler! TBMM'de kabul edildi...
ESNAF KISITLAMALARI KALKTI
Antalya Havalimanında test merkezi kuruldu
Şehit annesine vefa
Kadem'den “Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm“ üzerine fikir teatisi
SERİK İLÇESİNDEKİ DOĞA HARİKASINI ZİYARET ETMELİSİNİZ
BURDUR'DA 339 ARAÇ KONTROL EDİLDİ
Büyükşehir'den Finike'de 3 kişiye hasta yatağı
YALVAÇ BELEDİYE BAŞKANI TÜTÜNCÜ'DEN TEŞEKKÜR
ÇALIŞMA SAAT KISITLAMALARI KALDIRILDI
ISPARTA KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ’NE 4 AYLIĞINA 11 KİŞİ ALINACAK
GÜLBİRLİK AÇIKLAMA YAPTI
Kepez Barış’ın iki yakası buluştu
Burdur Vali'si Arslantaş'tan Taziye Mesajı
BURDUR GAZİ ATATÜRK STADYUMU 7/24 VATANDAŞIN HİZMETİNDE
BAŞKAN ÜNAL SICAK ASFALT MÜJDESİNİ VERDİ
ISUBÜ VE KADEM ORTAK FAALİYET YÜRÜTECEKLER
KADEM ISUBÜ REKTÖRÜ DİLER'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Makü'nün Bucak'ta 2020-2021 Akademik Yılında ilk kez Öğrenci Alımı Yapacak Bölümler ve Programlar
YALVAÇ IN FAKÜLTE KARARI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI
EĞİRDİR’DE BİR İLK DAHA GERÇEKLEŞTİ
BİLGİÇ VE ÖZÇELİK GÖREVLERİNE DEVAM EDECEK
KİRLİLİK ÖNLENECEK
TEDBİR AZALIYOR RİSK ARTIYOR
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Yeni Bir Fakülte Daha Açılıyor…
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR; KİRAZ ÜRETİCİLERİNİ GÜNDEME TAŞIDI
BURDUR TKDK'NIN YATIRIMLARI KALKINDIRMAYA DEVAM EDİYOR
BAŞKAN ÜNAL'DAN BASIN AÇIKLAMASI
Kepez’e sosyete pazarı
BAKA Yönetim Kurulu Antalya'da Toplandı
GÜVEN TOPLUMUNUN İNŞASI; ŞİDDETİN ANATOMİSİ VE ÇÖZÜM YOLLARI
Cumhur ittifakı Antalya'da pekişiyor
Çobanisa Köyünün Turizme Kazandırılması İçin Toplantılar Devam Ediyor
Kısa çalışma ödeneği 1 ay uzatıldı
Isparta’daki güzellikler adına bu bir başlangıç
Burdur'da üç çocuk annesi kadın kafasından vurulmuş halde bulundu
Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı yolları temizlendi
İŞKURDAN UYARI BU SİTELERE DİKKAT EDİN
MHP ISPARTA İL BAŞKANI BELLİ OLDU
SARMA SİGARA YASAKLANIYOR
VALİ SEYMENOĞLU: LAVANTA TURİZMİNDEN ÜMİTLİYİZ
PATARA'NIN KIZI DİYE ANILIYOR: BİR ÇOK ESERİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARDI
VALİ YAZICI PATARA ANTİK KENTİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
“YERLİ VE MİLLİ TOHUMLARIMIZIN ULAŞAMADIĞI ÇİFTÇİ KALMASIN”
GELENDOST’TA YATIRIMLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
Arjeta ile Siber Dünyanın Gerisinde Kalmayın
TOPLAMDA 158 MİLYON AVRO DAĞITILACAK ISPARTA, ASLAN PAYINA TALİP
Dünyanın tamamen ters ilk evi Kepez'de
DATÇA'DA KORKUTAN DEPREM
AK KADINLARDAN 81 İL'DE "BİR KAP SU, BİR KAP MAMA" ETKİNLİĞİ
ATSO, araç kiralama sektörü meslek yeterliliklerini belirliyor
BURDUR'UN PROJECİ MÜDÜRÜNE DESTEK SÖZÜ
HALİL DOĞAN KONYALTINA GİDİYOR
VALİ YAZICI BAKAN YARDIMCISI TURİZM SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
ISPARTA MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİNE ROTASYON
SENİRKENT'TE DENEME AMAÇLI DİKİLEN BEZELYE KÖYÜN GEÇİM KAYNAĞI OLDU
EKOLOJİK DENGELER VE SANAYİ
EĞİRDİR KÜÇÜK ÖLÜDENİZ OLMA YOLUNDA
Kepez’in Millet Kıraathanesi açıldı
Ekosistemi Koruma ve Burdur Gölüne Hayat Verelim Derneği Basın Açıklaması
ISPARTA'DA KADIN KOOPERATİFLERİNİN SAYISI ARTIYOR
VALİ ARSLANTAŞ VE MİLLETVEKİLLERİNDEN YEŞİLOVA İLÇESİNE ZİYARET
Isparta Halk Otobüsleri’nde yolcu güvenliği
ŞARKİKARAAĞAÇ KIZILDAĞ’IN ŞİFA KAYNAĞI OLDUĞU İSPATLANDI
SDÜ "Dünyanın En İyi Genç Üniversiteleri" Arasında
KADEM ISPARTA'DAN BURDUR ÇIKARMASI
Sınava alınmadı, ücretini isteyen taksiciyle tartıştı
YENİ ATANAN İL MÜDÜRLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MENGİ: BURDUR İÇİN KURDUĞUMUZ HAYAL GERÇEK OLDU
ISPARTA'DA MUHTARLARDAN KAYMAKKAPI TEŞEKKÜRÜ
NERON SERDAR YİNE ANTALYA'YI YAKTI
AK Parti’den Ankara çıkarması
EĞİRDİR BEDRE PLAJI YAZ SEZONU İÇİN KAPILARINI AÇIYOR
BELEDİYE İLE ISUBÜ ARASINDA İŞYERİ EĞİTİM PROTOKOLÜ
VALİ ARSLANTAŞ MİLLETVEKİLLERİ İLE BERABER KÖY ZİYARETLERİNE GİTTİ
BURDUR AZİZİYE GÖLETİNE 10 BİN BALIK SALINDI
BAŞKAN MENGİ: “YENİ HASTANEMİZDE TEMELİ SAĞLAM YAPIYORUZ”
BAŞKAN ÜNAL’DAN BUCAK’IN SORUNLARINA ÇÖZÜM İÇİN ZİYARETLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle bir araya gelecek
KYK yurtlarında kalmayacak öğrenciler için son tarih 6 Temmuz
BAŞKAN TAŞ'TAN VALİ YAZICI'YA ZİYARET
57 Bin İŞKUR İş İlanları: En Fazla Alım Yapılan 10 Meslek
Benzine Dün Zam Gelmişti Bugün Büyük İndirim Yapıldı! İşte Yeni Fiyatlar
KIL ÇADIRDAN YERLEŞİK DÜZENE YÖRÜK YAŞAMI
Hafta sonu tatilcileri sevindiren haber
ISPARTA'DA TOKİ HARİCİ BELEDİYEDE SOSYAL KONUT YAPACAK
Güller Diyarı Ispartada Bereketli Hasat
Antalya Şehrinde Öncelik Güvenlik!
BUCAK’TA “SOSYAL MESAFELİ BANK” YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
Başkan MENGİ Belediye Başkanları ile bir araya geldi
BUNLAR ALİ ARSLANTAŞ KURALLARI: İNSAN ODAKLI 26 MADDE
YALVAÇ'A MODERN EMNİYET BİNASI GELİYOR
SDÜ, 2019-2020 Yaz Öğretimine Uzaktan Eğitim İle Devam Ediyor
Isparta Şehir Hastanesi Önündeki Dükkanlar İhale Edildi
Malazgirt ruhu Kuyucak’ta Yaşayacak
Ortaklığın giderilmesi davası (İzale-i Şuyu Davası)
BURDUR KÖY YOLLARI SIKIŞTIRILMIŞ BETON İLE YENİLENİYOR
24.06.2020 ISPARTA HIFZISSIHA KURULU KARARI
BİLGİÇ: ''BU AYIBI ORTADAN KALDIRIYORUZ''
ÖTV İndirimi Bekleyenlere Kötü Haber
Konut Yapılandırmasında Son Dakika Müjdesi! Berat Albayrak Açıkladı Kanun Geliyor
TÜİK Verilerine göre Türkiye’de Halk Kütüphaneleri Kayıtlı Üye Sayılarının Nüfusa Oranla ISPARTA 4. Sırada…
130 KADIN İŞÇİ BİLGİLENDİRİLDİ
1000 TL Aile Yardımı Alamayanlar! Dikkat Etmeniz Gereken Onay Aşaması
ISPARTA KADEM'DEN ANLAMLI BABALAR GÜNÜ MESAJI
Diyanet'ten flaş açıklama: Camilerde 5 vakit cemaatle namaz kılınabilecek
Kızlarının mutluluğu için büyükşehri terk edip köy hayatını seçtiler
ÇALTI SARIMSAĞINDA HASAT DÖNEMİ
Manavgat Ziraat Odası üretici için Ak Parti'den destek istedi
ZİRAAT BANKASI VE MERKEZ BİRLİĞİ ORTAKLIĞI İLE ATILAN DEV ADIM
ISPARTA'DA KAYISI HASADI BAŞLADI
TBMM'DE GÜL KOKUSU
BUCAK’TA BİR İLK DAHA: BUCAK BELEDİYESİ ÇOCUK MECLİSİ KURUYOR; HAYDİ ÇOCUKLAR SÖZ SIRASI SİZDE
Turistlik yerlerdeki Carettaları koruyorlar
Antalya Vali'si Yazıcı ilk mesajını verdi
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ: SEZON DEVAM EDERKEN FİYAT AÇIKLANMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR
İYİ PARTİ KEPEZ'DE DELEGE KAVGASI
ANTALYA'DA MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR
ÖSYM Başkanı Aygün'den son dakika YKS açıklaması:
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda kurum içi atama, yer değiştirme ve nakil şartları belli oldu
Şehirlerarası otobüs yolculuğunda yeni dönem! Bakanlık duyurdu
İŞTE ISPARTA İL ÖZEL İDARE YATIRIMLARI!
KUYUCAK’A GELECEK MİSAFİRLERİMİZ KURALLARA UYMALI
ISPARTA İL ÖZEL İDAREDEN SATILIK DÜKKANLAR
MHP ISPARTA İL BAŞKANLIĞINA AV. ALİ BALLI ATANDI
Petrol Arttı Benzin ve Motorine Tarihi Zam Geldi!
Taşeron İşçiler için Sürpriz Zam! Maaş Zam Oranı Yüzde 7.5 Mu?
GÖLHİSAR'A YENİ SANAYİ SİTESİ GELİYOR
Vali Ersin Yazıcı: "Antalya’da sınırları aşacağız
ISPARTA ÇAYBOYU TEMİZLENDİ
HALK OTOBÜSLERİ’NDEN PİK SAAT ÖNERİSİ
BİLGİÇ'TEN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Dikkat! 81 ilin valiliğine gönderildi! Yarından itibaren maske takmamanın cezası...
SAV’DAKİ KÖTÜ KOKU İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME
CHP'DEN GÜLBİRLİK'E CEVAP
Antalya'ya Yakışmayan Görüntü
MERCEDES TUTKUNLARI ISPARTA’DA BULUŞTU
ISPARTA'DA TİLLO YÖRESEL ÜRÜNLERİNE YOĞUN İLGİ
Isparta'da Mermer Ocağı Kavgası
Bucakta Ormanlık Alanda Cesedi Bulundu
KILIÇDAROĞLU'NA YALNIŞ BİLGİ VERMİŞLER
“BELEDİYE BAŞKANIMIZ 15 AYDA AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİN FARKINI HİSSETTİRDİ”
Temmuz Ayında Asgari Ücrete Zam Var Mı? Maaşlar Artacak mı?
İş Arayanlara İŞKUR'dan Uyarı! Bu Sitelere Dikkat Edin
Akdeniz'in incisi Eğirdir'de turizm sezonu için çalışmalar son hızıyla devam ediyor
TERMİNATÖR'ÜN ŞEHRİ SAGALASSOS'A İLGİ BÜYÜK
ÖZÇELİK, HERKESİ LİSİNİA'YA BEKLİYORUZ
ATA YADİGARI KAPLAR GERİ GELİYOR
BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAŞ'TAN GENÇLERE BAŞARILAR MESAJI
BUCAK'TA SU SAYAÇLARINDA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
Yılmaz, LGS’ye girecek öğrencileri telefonla aradı
YAZKAN: SDÜ HASTANESİ ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBESİNİ BU KRİTİK DÖNEMDE DE EN İYİ ŞEKİLDE GÖSTERMİŞTİR
Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri İşçi Alımı için İlan Yayımladı
KUTSO Yönetim Kurulu’nda görev değişimi
Milli Eğitim İl Müdürü Ömer Yılmaz, LGS için okullarda alınan tedbirleri anlattı
Sokağa çıkma yasağı yarın kaçta sona eriyor? Pazar günü yasak var mı?
Akdeniz'de korkutan deprem!
Antalya’ya dev sağlık yatırımı
Başdeğirmen’den LGS mesajı
Japonya ile dostluklarımız ve ticari işbirliklerimiz devam ediyor
LGS ÖNCESİ SINAVA GİRECEKLERE ALTIN TAVSİYELERDE BULUNDULAR
ÖZÇELİK: DİŞ HEKİMLİĞİ MESLEĞİMİZDE BİR İLK OLDU:
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 19 Haziran koronavirüs verilerini açıkladı! İşte 19 Haziran corona virüs verileri
BAŞKAN ÜNAL’DAN DÜĞÜN OKUSUNU KALDIRALIM ÇAĞRISI
Isparta Superonline Kurumsal çalışanlarına dikkat!
OTOMOBİLDEKİ CİNAYETİN ZANLISI YAKALANDI
Isparta Valisi Seymenoğlu Düğün Salonu İşletmecileriyle Görüştü
LGS ÖNCESİ BU PROGRAM KAÇMAZ
Bakan Pakdemirli duyurdu: Bugün 18.00'den sonra ödenmeye başlıyor
Turizmde yeni trend! Herkes bunu tercih ediyor...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Ehliyetimizi artık yanımızda taşımamız gerekmeyecek
Vali Seymenoğlu Halı Saha İşletmecileriyle Görüştü
Antalya Büyükşehir'de Sürgünler başladı
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN BİR ZAM ŞOKU DAHA
LGS'ye Sayılı Günler Kala Uzmanlardan Son Tüyolar
ŞARKİKARAAĞAÇ'TA KORKUNÇ KAZA ÖLÜ VE YARALILAR VAR
ISPARTA MHP'DE YAS
Emeklilere Sürpriz Asgari Ücret Ayarı! Maaşlar 824 TL Artabilir
Dul ve Yetimlerin Maaşlarına 2020'nin İkinci Zammı Yapılacak
TAGEM Genel Müdürü Özkan Kayacan, “Birlikteliğimizi Daha Güçlü Hale Getirmeliyiz”
AÇIK OLACAK İŞYERİ, İŞLETME VE KURUMLAR
BUCAK’IN SU SORUNLARI DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GÖRÜŞÜLDÜ
“ÜRETEN BURDUR, KAZANAN BURDUR”
Kepez’de ‘Kan ver can olsun’ kampanyası start aldı
Sağlık ocağını zemin kata taşıdı, vatandaş için zoru kolaylaştırdı
18.06.2020 İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
'Eşime laf attı ağa' dedi ama... Dehşete düşüren olay!
CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ GÖKER’E GÖREV
EFSANE VALİ BURDUR'DA GÖREVE BAŞLADI
Hırsızlık şüphelileri çaldıkları parayla yakalandı
ISPARTA'DA HAKİM VE SAVCI ATAMALARI
SDÜ Batı Yerleşkesi Merkezi Derslikler Binası Hizmete Açılıyor
LGS VE YKS GÜNÜ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK MI?
Isparta’da 3 altın kurala göre antrenmanlar başladı
Diyanet İşleri Başkanlığı Öğretmen ve Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak
TÜRKÜLERİMİZİN YOZLAŞTIRILMASINI KABUL ETMİYORUZ!
ÖZEL'DEN TBMM'DE BİRLİK BERABERLİK KONUŞMASI
BURDUR'A ATANAN HAKİM VE SAVCILAR BELLİ OLDU
BİLGİÇ'TEN 9. CUMHURBAŞKANI SÜLEYMAN DEMİREL MESAJI
4. Faz 1000 TL Yardım Beklenirken Çalışma Bakanı Kalıcı Yardım Müjdesi Geldi
Belediye Taşeron İşçilerine 2020 TİS ile Tediye Müjdesi Gelir Mi?
EGM Bekçi Alımı 2020! KPSS Yaş ve Lise Mezunu Şartı Başvuru Kılavuzu
YENİ BURDUR VALİ'Sİ ARSLANTAŞ GÖREVE BAŞLIYOR
BUCAK KAYMAKAMI TANRIKULU ANAMAS YERLİ TOHUM TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ
İyi Parti Isparta İl Başkanı Hastaneye Kaldırıldı
Belediye Başkanı Başdeğirmen: “Birliğimiz, beraberliğimiz, istişarelerimiz daim olsun”
LGS’ye girecek öğrencilerin maskeleri Isparta Belediyesi’nden
MESLEKTAŞIMIZIN MUTLU GÜNÜ
BARASI AMAZON ORMANLARI DEĞİL BURASI GELENDOST
HAYVANCILIKTA MİLLİ VE YERLİ POLİTİKALAR BELİRLENMELİ
CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ DR. MEHMET GÖKER’İN DÜNYA ÇÖLLEŞME İLE MÜCADELE GÜNÜ MESAJI
Isparta'da Konut Satışları Arttı
Burdur Vali'si Hasan Şıldak’tan Veda Mesajı:
KARAMANLI GÖLETİNE 30 BİN YAVRU BALIK BIRAKILDI
DEPREM BURDUR'DA HİSSEDİLDİ
ISPARTA GÜLÜ KILIÇDAROĞLU'NUN GÜNDEMİNDE
DEMİREL'İN ISPARTA'DAKİ VELİHATI BAKIN KİMMİŞ
DEMİREL, ANIT MEZARINDA ANILACAK
ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI BAŞDEĞİRMEN’DEN YAPILAN SALDIRIYA TEPKİ
TÜRSAD'TAN KUMLUCA BELEDİYESİNE ZİYARET
İkinci El Araba Fiyatları Bu Tarihte Düşecek
Emeklilerin Kurban İkramiyelerine Zam mı Yapılacak?
EYT'lilere Yeni Umut Karma Emeklilik Mi? Çalışma Bakanı Selçuk'tan Yeni Model Emeklilik Açıklaması
TSE’NİN PANDEMİ GÜVENLİK BELGESİNİ TÜRKİYE’DE İLK ITSO ALDI
Antalya Kaleiçi’ne girişte ateş ölçümü yapılıyor
KYK YURT YÖNETİMİNDEN YALVAÇ BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR
Gölcük Tabiat Parkı Baştan Başa Yenileniyor
Isparta Belediyesi itfaiyesinden ilçe ve belde belediyelere itfaiye ekiplerine eğitim desteği
Türkiye'nin yeni genç sesi için geri sayım başladı
MİLLETVEKİLİ CESUR DEMİREL'İ YAD ETTİ
Tekelioğlu Caddesi'nin bir bölümü trafiğe kapanıyor
AK PARTİ ANTALYA İL BAŞKANI TAŞ'TAN BASIN AÇIKLAMASI
ISPARTALI MİMAR VE EKİBİNİN BÜYÜK BAŞARISI
ISPARTA BURDUR DOSTLUK YOLUNU KULLANACAKLAR DİKKAT
BURDUR MİLLETVEKİLİLERİNDEN ÜRETİCİLERE MÜJDE
Kardeş şehirden Başkan Başdeğirmen’e ziyaret
“Burdur'da Antikor Testleri başladı”
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI GÖK'TEN HALK OTOBÜSLERINE ZİYARET
YOLCU TAŞIMACILIĞINDA TABAN VE TAVAN ÜCRETLERİ BELLİ OLDU
BURDUR ÇELTİKÇİ'DE AÇIK ARTTIRMAYLA SATIŞA ÇIKARILACAK
SON DAKİKA ÖNEMLİ ADIM! 81 KENTTE BAŞLADI
Isparta Kaymakkapı ile birlikte Kültür Sitesi çevresindeki sokaklarda yenileniyor
Kepez’in sünnet kayıtları başladı
AYLİN CESUR AVRUPA BİRLİĞİ DOSTLUK GRUBUNA SEÇİLDİ
“GÖNÜL SEFERBERLİĞİ İLE AK PARTİ GÖLHİSAR’DA”
Web-Tapu sistemi detaylarıyla anlatıldı
Isparta’da köy yolları sıcak asfalta kavuşuyor
Isparta’da çirkin provakasyon
Yazın bağışıklığı güçlü tutmak için tüketilmesi gerekenler
Ne zamana kadar maske takacağız? Bilim Kurulu üyesi tarih verdi
Gerginlik nedeniyle...
BURDUR VALİ'Sİ ŞILDAK’TAN BUCAK'A VEDA ZİYARETİ
Dava açma ve icra iflas işlemleri başlıyor!
Antalya Köy Pazarı, kapılarını açtı
YALVAÇ VE SENİRKENT’DE 2 PROJEYE TEŞVİK BELGESİ
ÖZEL'DEN VEFAT EDEN BELEDİYE BAŞKANINA AHDE FEVA
SDÜ TIP HASTANESİ VE ŞEHİR HASTANESİNE NE DEMELİ
İYİ PARTİ İL BAŞKANI TANDOĞAN: KAYMAKKAPI MEYDANI GÜZEL OLMADI
MUHTARLARDAN MİLLETVEKİLİ ÖZEL'E TEŞEKKÜR
ISPARTA BARİDA HOTELS, İLK KÜLTÜR GEZİ GRUBUNU AĞIRLIYOR
Vali Ömer Seymenoğlu ISUBÜ’de İncelemelerde Bulundu
Lavanta ve Gül Eğirdir Gölü’yle Buluşuyor
ISPARTA 13/06/2020 İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
ISPARTA'DA FETÖ OPERASYONU
Antalya'da açık havada sinemaya yoğun ilgi
DÜNYA ANTALYA'YA ANTALYA ISPARTA'YA KAÇIYOR
EĞİRDİR BELEDİYESİ TARAFINDAN SOKAK HAYVANLARI ÖZENLE BESLENİYOR
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN NİKAH VE DÜĞÜN GENELGESİ!
Türkbeleni Kent Parkı'na 12 bin 400 çiçek dikildi
SÜTÇÜLER’DE ÜÇ ANTİK ALAN ‘’1.DERECE ARKEOLOJİK SİT ALANI’’ İLAN EDİLDİ
Isparta TKDK’nın 8. Çağrısı sonuçlandı
AK PARTİ BURDUR TEŞKİLATINDAN BÜYÜK VEFA
Isparta'da Otomobildeki cinayetle ilgili 3 kişi gözaltına alındı
FETÖ'nün mahrem yapılanması soruşturmasında 22 şüpheli tutuklandı
Tatilciler dikkat! O ücretler kaldırıldı
BAŞDEĞİRMEN ÇARŞI ESNAFIYLA ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI İSTİŞARE ETTİ
AK PARTİ YALVAÇ TEŞKİLATINDAN VEFA SOSYAL DESTEK GRUPLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Fahrettin Altun'a sistematik saldırı planı! CHP'nin kapalı kutusu deşifre oldu: İtibar suikastlerinin CHPnet'te tezgahlandığı ortaya çıktı
ISPARTA GÜL FESTİVALİ KORTEJLE KUTLANDI
Tütüncü’den Kepez’e hayvan hastanesi müjdesi
Isparta yeşile doyuyor, yeni mesirelik alanına kavuşuyor
Opet
EĞİRDİR İÇİN YENİ ÖNLEMLER
ISPARTA İYİ PARTİ PES ETTİ
BUCAK BELEDİYESİ WHATSAPP'TA
ISPARTA'DA YAVRULARINDAN KOPARILAN KÖPEK 2 GÜNDÜR AĞLIYOR
VALİ ŞILDAK’TAN BURDUR’A VEDA
ISPARTA KADEM'DEN KIZILAYA ANLAMLI DESTEK
Düğünlerde takı takılacak mı?
İkinci el araçlarda sahte ilanlar ve kapora tokatçılığına dikkat!
FETÖ'nün şeytani 'ByLock' hilesi deşifre oldu!
Elmalı suya doyacak
MTTB Isparta Şube Başkanı Resul Güngör: “Zincirler kırılacak, Ayasofya açılacak”
Isparta’ya 13 bin metrekarelik yeşil alan
Patara Antik Kenti için yazılacak mektuplar, kitapta toplanacak
Pehlivanlar Kırkpınar'a Kemer'de hazırlanıyor
PARK HALİNDEKİ OTOMOBİLDE ÖLÜ BULUNDU
Servisçi esnafı da destek bekliyor
ISPARTA'DA GÜL ROMANI
Başkanlar Isparta ve Akdeniz turizmini masaya yatırdı
Uyuşturucudan tutuklanan sayısı 9'a yükseldi
Masa Dağı’na ‘vatandaş eliyle’ konforlu yaşam
BUCAK BELEDİYESİ’NE CENAZE NAKİL VE ACİL KURTARMA ARACI KAZANDIRILDI
Toplu Alanlarda İç Hava Sağlığı İçin İşletmelere Altın Öneriler
VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NUN ANTALYA’YA VEDA DİYARBAKIR’A MERHABA MESAJI
KARNELER ÖĞRENCİLERE DAĞITILMAYACAK, ELEKTRONİK ORTAMDA ERİŞİME AÇILACAK
SDÜ’ nün Dünya ve Asya Üniversiteleri Sıralamasındaki Başarısı
Chp'li Başkan sözünü tutmadı
BURDUR'A 7,6 MİLYONLUK MEYVE KURUTMA TESİSİ
ANTALYA'DAN KARALOĞLU GEÇTİ
BTB BAŞKANI GÜNDÜZALP: SÜT ÜRETİCİLERİMİZ DESTEK BEKLİYOR
Normalleşme süreci inşaat sektöründe beklentiyi yükseltti
Tütüncü’den Cumhurbaşkanına sağlık yatırımı teşekkürü
BURDUR'A HÜKÜMET DESTEKLERİ SÜRÜYOR
Erzincan Valisi Ali Arslantaş Burdur Valisi oldu
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Antalya Valisi oldu
ANTALYA VALİSİ KARALOĞLU DİYARBAKIR'A ATANDI
İŞTE 2020 VALİLER KARARNAMESİ
SON DAKİKA BURDUR VALİ'Sİ DEĞİŞTİ
Meclis'te CHP rezaleti! Çalışmaları engellemek için yapmadıkları kalmadı
“TOPLU TAŞIMADA OTOBÜS SAYISI YÜZDE 30 ARTTIRILDI”
Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Özer’den Vekillere OSB Teşekkürü
Kepez Altınova Şehirleşiyor
KORONAVİRÜS KAHRAMANLARI SOMALİ'YE DE HAYAT OLUYOR
FIRAT: YÜZ BİN KANTİNCİ ESNAFI DESTEK BEKLİYOR
Isparta Belediyesi Gül Konvoyu düzenleyecek
Meclis'te gündem Ayasofya: İYİ Parti önerge verdi, AK Parti temmuzu işaret etti
Pandemi ile gelen işten çıkarma yasağı 3 ay uzayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: 65 yaş üstü ve 18 yaş altı için yeni karar
ISPARTA KURALLARA UYUYUYOR
Kepez'e Orman Çiftliği Geliyor
Başkan Erdoğan’a zirveden selam
AK PARTİ'Lİ BAŞKANINDAN VALİ'YE SİTEM
Isparta’nın Turizm Değerlerini Tanıtmak İçin; Isparta Belediyesi TIR Alacak
İL GENEL MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI
İYİ PARTİ'Lİ AYLİN CESUR, MİLLİ EĞİTİM BAKANI'NA YKS'Yİ SORDU
FIRAT: ZARARIMIZ BÜYÜK
BUCAK’TA BİR İLK YAŞANDI
İZMİR-ANTALYA SEYAHAT SÜRESİ 3 SAATE İNECEK
ISPARTA KİRAZ HASADINA HAZIRLANIYOR
SIPARTA'DA DEVRİLEN KAMYONDA CAN PAZARI
ISPARTA’DA OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU: 1 ÖLÜ
Başpehlivanlar Kırkpınar'ı bekliyor
OLİMPOS'TA KADİR'İN AĞAÇ EVLERİ BÜYÜLÜYOR
KADEM, ISPARTA'LI GİRİŞİMCİ KADINLARI İNOVASYON KAMPINA DAVET EDİYOR
BUCAK BELEDİYESİ PSİKOLOJİK DESTEK HATTI KURDU
Kamuda çalışanlar dikkat!
Son dakika: 400 milyon TL'lik yatırım desteği! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak duyurdu!
Selim amca tek başına 8.500 tane ağaç dikti, Geleceğe Nefes oldu.
GEN Koleji, tüm sağlık çalışanlarına %50 burs desteği veriyor.
YALVAÇ AK PARTİ DE NORMAL MESAİSİNE DÖNDÜ
Konargöçerleri Geleneği yaşatıyor
İşte Emekliye ayrılan emniyet müdürleri...
SALDA GÖLÜ'NDE TEDBİRLERİ YERİNDE İNCELEDİ
Burdur’da Bir Can Üç Hastaya Umut Oldu
Antalya'da Gizli bir şelale
Kepez cemevinin anahtarını teslim ediyor
Milletvekili Bayram Özçelik’in Dünya Çevre Günü mesajı
Serik’te karantina isyanı
Safiye Hanım Devlet desteği ile patron oldu
Antalya'da Sahilde paralı dönem
BAŞKAN MENGİ'DEN DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Isparta Yeni Sanayi Sitesinde asfalt çalışması
TMO Genel Müdürü Güldal: "Salgın döneminde gıda arzı ve güvenliği sorunsuzdu"
BURDUR KÜLTÜR MERKEZİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
BABACAN: EN KALİTELİ GÜL YAĞI ISPARTA'DA ÇIKAR
Isparta Gül Bahçeleri İlk Misafirlerini Ağırladı
Isparta Modernevler Mahallesinden Belediyeye Hizmet Teşekkürü
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına Bekir Şahin seçildi
BUCAK'TA EL FERENİ ÇEKİLMEYEN ARAÇ YOKUŞ AŞAĞI...
KREŞLER GÜNDÜZ BAKIM EVLERİNDE VE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI İLE İLGİLİ KARARLAR
Yatçılar ve dalış merkezleri hazır!
ISPARTA İL 05/06/2020 HIFZISSIHHA KURULU KARARI
Antalya'da Hayırseverlerden eğitime bir katkı daha...
Keçiborlu’da Yatırımlar Hız Kesmeden Devam Ediyor
Esnaftan Tütüncü’ye kira teşekkürü
CHP'li Özer: Antalya sahilleri neden halka kapatılmak isteniyor?
Cumhurbaşkanı Erdoğan sokağa çıkma yasağını iptal etti
AK PARTİ BURDUR KADIN KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ
BAŞKAN GÖK EĞİRDİR'DE PAPAZLARI AĞIRLADI
GELENDOST'TA TRAKTÖRÜN ALTINDA CAN VERDİ
BURDUR AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI BAĞCI OLDU
Tarım işçileri ölümden döndüler
İSLAMKÖY’DE KISMİ KARANTİNA
Şimdi moda villa
ATABEY İLÇE UMUMİ HIFZISSIHHA KURUL KARARI
Maldivler hasreti bitti
Susuzluk kavurdu
ISPARTA İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
BİLGİÇ'TEN ISUBÜ YÖNETİMİNE BAŞARI TEŞEKKÜRÜ
Özel: İktidarımız AK Parti döneminde kazandırılmış olan ikinci üniversite “Isparta Uygulama Bilimler Üniversitesi” 2. Yaşını doldurdu
KORONAVİRÜS'TE 2'NCİ DALGA BEKLENMİYOR!
ABD’DE GEORGE FLOYD’A YAPILAN MUAMELE İNSANLIĞA YAPILAN BİR SALDIRIDIR
İSTON Hadımköy Fabrikası’na “Altın” seviyesinde CSC sürdürülebilirlik belgesi
Tütüncü’den pandemi süreci teşekkürü
AK Parti'ye Burdur MHP'den Ziyaret
ITSO BAŞKANI ACILI GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKILMADI
BUCAK’TA BİR İLK: NOSTALJİK ARABA SİNEMASI
YAZILI KANYON DOĞA HARİKASINA BÜYÜK CİDDİ SAYIDA ZİYARETÇİ BEKLENİYOR
Pandemide Krizi fırsata çevirdi
KORONA GÜNDEMİNİ ALTÜST EDECEK GELİŞME
ULAŞIMDA YÜZDE 50 SINIRI KALDIRILDI
ZAHİDE YETİŞ'TEN ISPARTA'LI BÜYÜK GÜL ÜRETİCİSİ HASAN BABACA'NA GÜL TEŞEKKÜRÜ
ISPARTA'NIN TANITIMINA BÜYÜK KATKI
"Normale dönüyoruz"
Gül'cüler Pandemi Sonrasına Hazırlanıyorlar
15 ilde sokağa çıkma yasağı sona erdi
Eğirdir'den korkunç kareler..
Vali Şıldak "Kontrollü Sosyal Hayat" Süreciyle İlgili Önemli Açıklamalarda Bulundu
HİÇ KİMSENİN İDEOLOJİSİNE BAKMAKSIZIN HİZMET YAPIYORUZ
ISPARTA’NIN HAYIR BAHÇESİ’NDE TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ
Konyaaltı Sahili 1 Haziran’a hazır
Isparta’nın Her Köşesinde Ayrı Bir Güzellik Saklı
Kepez Varsak’a çam ağaçlı park
AK PARTİ BURDUR HEYETİNDE EŞİ VEFAT EDEN YAŞLI ADAMA TAZİYE ZİYARETİ
MİLLETVEKİLİ UĞUR’DAN BELEDİYE BAŞKANINA ANLAMLI DESTEK
BİLGİÇ: “PARTİ AYRIMI YAPMIYORUZ”
Subaşı, Pakdemirli’ye ‘’Sigorta Niçin vardır?’’ diye sordu
Antalya'da Şelaleler çağladı
BURDUR'DA 2 KUZEN GÖLLETE BOĞULDU
NE KARAR DA KIYMETLİYMİŞ MEĞER...
Isparta Belediyesinden Kafeler Bölgesinde temizlik çalışması
BİLGİÇ, ITSO’YU ZİYARET ETTİ
MİLLETVEKİLİ ÖZEL MÜJDELEDİ
BURDUR'DA PİYASAYA SÜRECEKLERDİ: TAM 69 ADET...
Biraz sakin olun
ZİRAAT ODASI BAŞKANI SELÇUK: 10 BİN ÇİFTÇİ DON MAĞDURU
AK PARTİ’NİN ŞEHİRCİLİK HİZMETLERİNİ İNCELEDİLER
Antalya'da Meyveler kurudu
Isparta Belediyesi namaz alanlarını Cuma Namazı öncesi gülsuyu ile yıkadı, seccade ve maske dağıttı.
BİLGİÇ İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ
TBMM BAŞKANVEKİLİ ŞEHİT EVİNİ ZİYARET ETTİ
ISPARTA GÜLÜ, AK PARTİ İKTİDARINDA DEĞER BULMUŞTUR MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN GÜLBİRLİĞE ZİYARET
Konyaaltı'nda Yetim hakkı heba oldu
BİLGİÇ'İN 1960 DARBESİ PAYLAŞIMI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
ISPARTA MİLLİ EGEMENLİK FUTBOL SAHASINDA CUMA NAMAZI KILINABİLECEK
ISUBÜ, İHTİYAÇ DUYAN ÖĞRENCİLERİNE 8 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE ETTİ
KİRAZLIDERE KAFETERYA VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İHALE EDİLDİ
BAŞKAN MENGİ, MİLLETVEKİLLERİYLE BERABER BUCAK BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİLER
İŞTE YENİ NORMALLEŞME TAKVİMİ
Milas Millet Bahçesi ile Yakaören köyü arasına kaymak gibi yol
ÖZEL'DEN ŞEHİT FERHAT ÇİFTÇİ'NİN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ
ANTALYA İYİ PARTİ'DE YAPRAK DÖKÜMÜ: KIYIMLAR BAŞLADI
ISPARTA İŞKUR’DAN; İŞVERENLERE ÇAĞRI
BATI AKDENİZ’İN İÇ KESİMLERİ İLE GÖLLER YÖRESİNDE BEKLENEN KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT!
ULUBORLU BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖZEL'E DESTEK TEŞEKKÜRÜ
Cemaate uyarı: "Önce kurallara sonra imama uyulacak"
ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ’DA MEYVE BAHÇELERİ ZARAR GÖRDÜ
Bayar: "Yeşilimize, doğamıza, mirasımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz"
ISPARTA'DA VATAN’DA 2 CADDE 2 SOKAK KARANTİNA ALTINA ALINDI
Pandemide nefes aldıracak 19 eşsiz rota
Kepez’de Cuma namazı hazırlığı
Isparta Deregümü'de O yol Asfaltlandı
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı’nın 27 Mayıs açıklaması
BUCAK'IN ÇEVRECİ BELEDİYE BAŞKANI EVİNE BİSİKLETLE GİDİP GELİYOR
BİLGİÇ’TEN DON OLAYINDAN ETKİLENEN ÜRETİCİLERE DESTEK SÖZÜ
4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi
GÜLBİRLİK GENEL MÜDÜRÜ HASAN ÇELİK: ÜRETİCİLERİMİZ RAHAT NEFES ALDI
Sokağa çıkan 20 yaş altı nelere dikkat etmeli?
ISPARTA 26/05/2020 İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
Dünyaca ünlü sahilde 'yeni normal' kuralları belli oldu
ISPARTA'DA CAMİLLERDE TEMZİLİK
SENİRKENT İLÇESİ GÜZELLEŞMEYE DEVAM EDİYOR
Türkiye’nin gül bahçesi Isparta’da gül hasadı aralıksız devam ediyor.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 25 Mayıs tarihine ait Türkiye'deki coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı.
VELİ GÖK BAYRAMDA ÇALIŞANLARI ZİYARET ETTİ
Isparta İHH'dan Bin 800 Haneye Yardım Eli
AK PARTİ TELEKONFERANS ARACILIĞI İLE BAYRAMLAŞIYOR
BAŞHEKİM KESKİN NÖBETÇİ PERSONEL VE HASTALARI BAYRAMINI KUTLADI
ISPARTA BELEDİYESİ BAYRAMDADA DUR DURAK BİLMİYOR
Vali Şıldak Bayramda Şehitlerimizi, Görev Başındaki Personelimizi ve Büyüklerimizi Unutmadı
MENGİ MUHALEFET MİLLETVEKİLİ VE İL BAŞKANLARINI ARAYARAK...
Anne baba katili o katil tutuklandı
BAŞKAN ÖZATA'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
AK PARTİ YALVAÇ İLÇE BAŞKANI ALPEREN ÖZER'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN YURDABAK'TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
KIZILAY YALVAÇ İLÇE TEMSİLCİSİ İSMAİL GÜLEÇ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Rektör Çarıkçı’nın “Ramazan Bayramı” Mesajı
Sağlıklı Turizm Sertifikası Dönemi başlıyor
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü:
Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Enerji İş Sendikası Akdeniz Bölge Başkanı Rıdvan AYAZ'dan Bayram Mesajı
BAŞKAN HEYBELİ'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
ISPARTA VALİSİ SEYMENOĞLU'NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BU BAYRAM YAN YANA OLAMASAKTA GÖNÜLLERİMİZ BİR
ÖZÇELİK'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
REKTÖR DİLER'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN SEZGİN'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Isparta'da Esnaftan Bayram Tebriği
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin Ramazan Bayramı Mesajı;
MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
ISPARTA ANNE VE BABASINI ÖLDÜREN KATİLİN İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
ISPARTA 23.05.2020 İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
GÜL ÜRETİCİLERİN ZORLUKLARLA İMTİHANI
Tartıştığı babası ve annesini öldürdü
AKBIYIK'TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Milletvekili Gökgöz’den Ramazan Bayramı Mesajı
Ak Parti'li Özel’den Bayram Mesajı
Tefenni’de salgın mücadelesine katkı sağlayacak projeye destek
ÇELTİKÇİ’DE KARANTİNA SONA ERDİ, KOCAALİLER’DE YARIN SONA ERECEK
ISPARTA'DA ANNE VE BABA CİNAYETİ
YALVAÇ KIRKBAŞ KÖYÜ VE ÇEVRESİNİN ADETA KADERİ DEĞİŞTİ
SENİRKENT BELEDİYESİNDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ
22 Mayıs koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Başkan Erdoğan'dan anlamlı Haliç paylaşımı
Bakanlıktan 81 ile cami genelgesi! Hangi namazlar cemaatle kılınacak?
81 ilde 4 günlük kısıtlama başladı
MESLEK LİSELERİNDEN PANDEMİ İLE MÜCADELEYE BÜYÜK KATKI
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN VELİ GÖK’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
REKTÖR ÇARIKÇI'DAN DUYURU
Süt ihracatının önündeki engeller kaldırıldı!
Milletvekili Cesur'dan Ramazan Bayramı Mesajı
Sav'da bayram çikolatası ve maskeler evlere teslim edildi
Isparta’da maske kuralına uymayan 195 kişiye 614 bin 250 TL ceza kesildi
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN'DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
MİLAS MİLLET BAHÇESİ’NE DÖNDÜ ŞİMDİ DE YOLU ASFALTLANDI
ISPARTA'DA BAYRAMDA NÖBETÇİ FIRINLAR
Rol model mikro işletme örneği kazandıracak projeye destek
PANDEMİ DÖNEMİNDE ISPARTA’YA 40 MİLYON TL
Tarıma çıkışlar beyana esas belgeye gerek yoktur
Üretim için seyahat izni alıp gidiyorlar
Isparta'da Camilerde temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapılıyor
Isparta'da Otoparklar cuma günü saat 23.00 itibariyle...
ISPARTA KAYMAKKAPI PROJESİ’NE ÖZEL İZİN
ISPARTA'DA ÇÜNÜR VE ANADOLU-MODERNEVLER MAHALLELERİ BİRBİRİNE BAĞLANIYOR
Isparta Belediyesi'nden Gönen Belediyesi'ne çöp kamyonu desteği
AMERİKA’DAN ISPARTA'YA GELEN 147 KİŞİNİN KORONAVİRÜS TESTLERİ YAPILDI
Isparta Belediyesinden 65 yaş üstü vatandaşa evde hizmet
Isparta Belediyesi 13 engelliye akülü araç hediye etti
ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ
BAŞKAN ÜNAL ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİ UNUTMADI:
ISPARTA'DA YOL ORTASINDA REHİN KRİZİ
ISPARTA GÜLÜ CUMHURBAŞKANIN GÜNDEMİNDE
ATSO Başkanı Davut Çetin: Türkiye hedeflerine gençlerle koşacak
15 şehirdeki sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi
ÖZEL'DEN KADİR GECESİ MESAJI
Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler'den çifte mesaj
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ’DEN KADİR GECESİ MESAJI
Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin'in Kadir Gecesi Mesajı
İçişleri Bakanlığı'ndan Bayram için genelge
ŞEHİDİMİZ FERHAT ÇİFTÇİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Bilim Kurulu'ndan 5 maddede kontrollü sosyal hayat
Milletvekili Özel'den 19 Mayıs mesajı
Yüzbaşı Ferhat Çiftçi'nin şehadeti ailesine haber verildi
HASTANELER İÇİN NORMALLEŞME TAKVİMİ BELLİ OLDU
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ’TEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Başkan Başdeğirmen’den taziye mesajı
Milletvekili Recep Özel’den taziye mesajı
Isparta'lı Yüzbaşı Şehit Düştü
ISUBÜ 2. YAŞINI KUTLUYOR
NORMALLEŞMEYE İLİŞKİN 13 REHBER
BAŞKAN VELİ GÖK'TEN 19 MAYIS MESAJI
Milletvekili Aylin CESUR’dan 19 Mayıs mesajı
PTT’DEN RAMAZAN BAYRAMI’NA ÖZEL İNDİRİM
BAŞKAN ÖZER'DEN 19 MAYIS MESAJI
BAŞKAN KAYA'DAN 19 MAYIS MESAJI
ISUBÜ’den “Nokta Atış” Tanıtım Atağı
ÖZÇELİK'TEN 19 MAYIS MESAJI
OKAN: BURDUR BELEDİYE ŞİRKETLERİNDE 18 MİLYON TL’YE NE OLDU?
İkinci el araç alacaklar dikkat! Fiyatlara korona etkisi!
Altın son 8 yılın zirvesinde! 18 Mayıs altın fiyatları ne kadar? Gram, çeyrek, 22 ayar bilezik altın fiyatı…
Itso Pandemi Sonrası Atağa Geçiyor
3 gün üst üste kırılan sıcaklık rekorlarının ardından Meteoroloji'den yeni uyarı geldi
Kepez Belediyesinden Özel çocuklara ‘Sevgi Atölyesi’ müjdesi
BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN'DEN KADİR GECESİ MESAJI
BAŞDEĞİRMEN’DEN 19 MAYIS MESAJI
Koronavirüsün deniz ve havuz suyundan bulaşma ihtimali sıfır
GELECEK PARTİSİ BURDUR İL TEŞKİLATINDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET
TÜİK Verileri Açıkladı Isparta’da Konut Satışlarında büyük düşüş
Isparta'da elektrik akımına kapılan Suriyeli genç yaşamını yitirdi
GÜL ÜRETİCİLERİNİ FİYAT KORKUSU SARDI
GÜL ÜRETİCİLERİ HUZURSUZ BİR ŞEKİLDE GÜLLERİNİ TOPLUYORLAR
Ak Parti'li Atay Uslu'dan Kadir Gecesi mesajı
Antalya, Isparta, Burdur'da sıcaklık rekoru
YATIRIMLARIMIZLA ÜRETİCİMİZE BÜYÜK KATKI SAĞLAMA DEVAM EDİYORUZ
ABD’DEN GELEN 147 TÜRK VATANDAŞI ISPARTA’DA KARANTİNAYA ALINDI
ISPARTA'DA HARİKA BİR PROJE ÇIKACAK!
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR'DAN BASIN AÇIKLAMASI
Başkan Ünal, Ramazan’ın bereketini vatandaşlarla paylaşıyor
BAŞKAN MENGİ'DEN ALİ ERCENGİZ'E 18 SORULARI
BURDUR BAĞKUR BİNASI TEKRAR SATIŞA ÇIKARILDI
BELEDİYEDEN ZOR GÜNLER GEÇİREN HALK OTOBÜSLERİNE DESTEK
Antalya'da 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması yok
Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Marulcu'dan eski Dyp'lilere çağrı
ISPARTA'YA YENİ BULVAR TRAFİK YÜKÜNÜ HAFİFLETECEK
17 Mayıs günü 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma saatleri değişti
Lavanta Tanıtım Merkezi Burdur'un Gözde Bir Turizm Tesisi Olacak
Olimpos'ta yapılar 64 bin metrekareden, 24 bin metrekareye düşürülüyor
ISPARTA ÜZÜM ÇARŞISI YEPYENİ YÜZÜYLE
BUCAK BELEDİYESİ PARK, CADDE, BULVAR VE REFÜJLERİ CANLANDIRARAK BUCAKLILAR İLE KAVUŞMA GÜNÜNE HAZIRLIYOR
Rıza Kamil: Bir yerde kuş cıvıltısı varsa orda hayat vardır
AMERİKA’DAN ISPARTA’YA 175 KİŞİ DAHA GELİYOR
Otomobilin üstüne teras yapıp bagajında mangal yakan gençlere 6 bin lira ceza
University4Society ile Türkiye’nin en büyük girişimcilik ağı seni çağırıyor!
MİLLETVEKİLİ CESUR’DAN BOMBARDIMAN
Isparta Kozmetik ve Sağlık Vadisi Güdümlü Projesi gündeme alındı
AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BURDUR ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELİYOR
Vali Karaloğlu'ndan balıkçılara müjde!
SDÜ Hastanesinden Bir İlk
LAVANTA TANITIM MERKEZİNDE SONA GELİNDİ
AK Parti sahaya iniyor! Karar MYK'da alındı.
Isparta’da sulama sezonu başladı
Geleceğin Gerontologları SDÜ’de Yetişecek
SICAK HAVA DALGASI GELİYOR
ÖZEL'DEN ÇİFTÇİLER GÜNÜ MESAJI
ÖZÇELİK'TEN 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ MESAJI
Ziraat odası başkanı Selçuk'tan Çiftçiler günü mesajı
BAYRAMDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VARMI?
Ekoturizmde yeni rota çalışmaları sürüyor
Altınova’da yollar açılıyor
Başkan Böcek'ten çocuklara oyuncak sürprizi
ISPARTA-BURDUR DOSTLUK YOLUNU KULLANACAKLAR DİKKAT
EVE TELEVİZYON ÇOCUĞA BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİLER
Sosyal mesafeli tatil başlıyor
Antalya turizmine Toroslar hamlesi
SOKAKLAR CIVIL CIVIL OLDU
BAŞKAN GÖK'TEN 12 MAYIS HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJI
YALVAÇ KIZILAY'DAN BERBERLERE DEZENFEKTAN VE MASKE
Isparta’da 2 yerleşim yerinde karantina kaldırılıyor
KOCA YUSUF'TAN 23 NİSAN MESAJI
KOCAALİLER BELDESİNDE TEST BELLİ OLDU?
Ağlasun’da kanalizasyon ve içme suyu çalışmaları başlıyor
SAĞLIKLI İÇME SUYU İÇİN TİLKİİNİ-KİKEZ İÇME SUYU SONDAJLARI İLE TERFİ DEPOLARINI YENİLENDİK
BAŞKAN TAŞ HASTA ZİYARETLERİNDE
Başdeğirmen çifti hemşireleri unutmadı
32 DERSLİKLİ BUCAK EMİN GÜLMEZ ORTAOKUL İNŞAAATINA TEKRAR BAŞLANDI:
BUCAK’TA SOSYAL MESAFEYİ KORUYAN BANKLAR
Gencecik Oğlunu Öldüren Cani Adam İntihar Etti..
BUCAK KOCAALİLERDE BERBER TESTİ BELDEYİ YAKTI
BURDUR'DA“YATIRIMCI DESTEKLENMEYE DEVAM EDİLİYOR”
ISPARTA İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ
Başkan Erdoğan: 16-17-18-19 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak
ÖZEL'DEN PARTİ EMEKTARLARINA DAVA ADAMLARINA ZİYARET
BUCAK BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA EN GÜZEL PENCERE, BALKON, TERAS VE BAHÇE YARIŞMASI
Kepez’den taksici esnafına koronavirüs desteği
Düğünlerde Çubuklu Halay Önerisi
Isparta'da Mimar Uyar’ın sevinci
BAŞDEĞİRMEN ÇİFTİNDEN ANNELER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET
KAMUYA 2 BİN PERSONEL ALINACAK
0-16 MAYIS ENGELLİ HAFTASI BASIN AÇIKLAMASI
KADIN BAŞINA KEÇİ ÇİFTLİĞİ KURDU PİYASADA MARKALAŞIYOR
ÖZEL ISPARTA'NIN İLK GÜL HASADINI YAPTI
BİR BU EKSİKTİ ISPARTA'DA KENE VAR
ŞEVKET DEMİREL, MEZARI BAŞINDA ANILDI
Özel: Türkiye’nin başarısında eczacılarında payı büyük
Antalya Valisi Karaloğlu'ndan Anneler Günü Mesajı
BAŞKAN ATASOY'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Milletvekili Özçelik'ten Anneler Günü Mesajı
21 yaşındaki oğlunu başından vurarak öldürdü
BAŞKAN MENGİ'DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Antalya'da denize yüzmeye giden doktor kayboldu
BAŞKAN KAYA'DAN DUYGU DOLU ANNELER GÜNÜ MESAJI
09 05 2020 İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
CHP'DEN TEMİZLİK TEŞEKKÜRÜ
Şevket Demirel’in Vefatının 4. Yılı...
ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİ ONLİNE TOPLANDI
BÜYÜKGÖKÇELİ KAVAKLI MESİRE ALANI YENİ YÜZÜNE KAVUŞACAK
Burdur Kemer ilçesine hizmet yatırım atağı
BUCAK BELEDİYESİ’NDEN ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL VE ANLAMLI ETKİNLİK
Milletvekili Özel, ITSO Yönetimi ile bir araya geldi
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü nün Anneler Günü Mesajı
AK PARTİ BURDUR TEŞKİLATI PANDEMİ HASASSİYETİ İLE ÇALIŞIYORLAR
Kepez’de gönülleri ısıtan yardım
ISPARTA İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
VALİ ŞILDAK'TAN BERBER VE KUAFÖRLERE MESAJ
Bilgiç'ten Anneler Günü Mesajı
Milletvekili Özel'den Anneler Günü Mesajı
BAŞKAN GÖK'TEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
BİLGİÇ, COVİT19 GÜNDEMİ İLE İLGİLİ KONUŞTU
Koronavirüs tedbirleri kapsamında sembolik 'Hıdrellez ateşi'
Cerrahi maskeler 1 liradan satılacak
ISPARTA KYK yurtlarında Karantinada kalan misafirler Hatıra amaçlı fidan dikimi yaptılar
GENÇLERİN EVLİLİK İMDADINA VALİ KARALOĞLU YETİŞTİ
CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ GÖKER TARIM VE HAYVANCILIK HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU
Camilerde Cuma namazı için tarih belli oldu
ÇARIKSARAYLAR’DA KARANTİNA SÜRESİ UZATILDI
PAZARLARA İLİŞKİN YENİ KARARLAR
ÖZEL, ISPARTA ÜRETCİLERİNİ ZİYARET ETTİ
Anadolu'nun simgesi alageyiklerin sayısı, 54 yılda 7'den 500'e yükseldi
AK Parti Burdur Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Cihat Çavuşoğlu Yazılı Basın açıklamasında bulundu
Yalvaç Kızılay’dan maske ve dezenfektan dağıtımı
Subaşı, Kadim Mera arazisine GES Santrali yapımına karşı çıktı
Saygıdeğer Isparta Kamuoyuna
GÖNEN ADINA BAŞDEĞİRMEN'E MASKE TEŞEKKÜRÜ
Gelendost Şantiye Alanına Döndü
ISPARTA'DA GÜL HASADI BAŞLADI
ÖZÇELİK'TEN CHP'YE BELGELERLE DENİZ GEZMİŞ SORUSU
ISPARTA İL HIFZISSIHHA KURULU KARARI
AĞLASUN'DA ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRDÜRÜLÜYOR
Bucak Susuz Köyünde Hıdırellez etkinliği yapıldı
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 24 İLDE UYGULANACAK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KISITLAMASI HAKKINDA GENELGEYİ GÖNDERDİ
Bakan Koca yeni döneme isim verdi
Gülkent-Özkanlar arası yol yenileme çalışması yapıldı
Subaşı; ‘Kokuşmuşluk artık zirve yaptı: Halk Plajlarına Dokunmayın
ISPARTA'DA YOLLAR YENİLENİP DÜZENLENİYOR
SERİKLİLER BAKAN ERSOY'U BAŞKAN ERDOĞAN'A ŞİKAYET ETTİLER
YASAKLAR GEVŞETİLİYOR
IYAŞ AVM YÖNETİMİNDEN KİRACILARI ŞOK EDEN KARAR
CUMHURİYET ADALET PARTİSİ KURULDU
Ak Parti Isparta Telekonferansla bir araya geldi..
Isparta'da bir köy daha koronavirüs nedeniyle karantina alındı
Kepez’den Antalya’nın simgesine yatırım
BÖLGEMİZDE HAVA DURUMU: HAVALAR ISINIYOR
GECESİ AYRI, GÜNDÜZÜ AYRI BİR GÜZEL OLDU
MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ PANDEMİ KOORDİNASYON MERKEZİ VE ŞEHİR HASTANESİ PANDEMİ KURULU’NU ZİYARET ETTİ
BUCAK BELEDİYESİ BERBERLERE, KUAFÖRLERE ÜCRETSİZ MASKE VE SİPERLİK VERECEK
Mehmet Tuğrul Burdur İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne Atandı
ISUBÜ Rektörü Diler’den Hıdırellez Bayramı Mesajı
"Eczane Hizmetleri Programı" Öğrencilerini Bekliyor
Normalleşme takvimi açıklandı:
Başkan Erdoğan normalleşme takvimini açıkladı
Bakan Selçuk: LGS'ye her öğrenci kendi okulunda girecek
Türkiye'de Kovid-19'dan iyileşen hasta sayısı 68 bini geçti
Vali Şıldak Çeltikçi İlçesi Karantina Tedbirlerini yerinde inceledi
Antalya Büyükşehir'den İlçelere Mobil Ramazan Konseri
Yeni corona virüs vakası görülmeyen iller açıklandı
CAMİ VE İBADETHANELERİN AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU
KEPEZ BELEDİYESİ TÜRKEŞİN İSMİNİ BULVARA VERDİ
Atılan çöpler giderleri tıkadı, altgeçidi su bastı
Antalya Valisi'ne "Yardım yapmıyorsunuz" diyen kişinin daha önce yardım aldığı ortaya çıktı
Tütüncü’den Ramazan ayında sanal ortamda ev ziyareti
Hasan Subaşı Soylu’ya izne tabi çiftçilerin durumunu sordu
1 Haziran'da Okullar Açılıyor
Her sokak kısıtlaması sonrası günler önemlidir
İçişleri Bakanlığı'ndan sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması
Antalya'da 76 bin aileye yardım
Vicdansızlar aranıyor
BURDUR VALİSİNDEN ÖNEMLİ UYARILAR
TOKİ'den dev indirim kampanyası! 6 Mayıs'ta başlıyor...
MEHMET GÖKER MİLLETVEKİLİMİZE HASTANE YAPIMINA VERECEKLERİ DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM :
SDÜ'ye Öğretim Elemanları Alınacak
Hamile Kadın Karpuz Aşerdi, Vali Özel İzin Verdi
"MUĞLA, ANTALYA, AYDIN, BURDUR, ISPARTA HAZIRLIKLI OLSUN"
YEREL BASININ SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI İNTERNET GAZETECİLERDEN BAHSETMEDİ
YERLİ VE MİLLİ ÇEŞİTLERE YENİLERİ EKLENİYOR
Hisarcıklıoğlu'nun Baş Danışmanından Cumhurbaşkanımıza ve Hükümete Hakaret
Şarkikaraağaç Mada Adasından Kayıklarla Yörük göçü
Ermenek, Kemerağzı ve Karaçallı mahallelerinde arazi savaşı çıktı
(BURDUR’UN GÜNEY VE DOĞU İLÇELERİNDE YEREL KUVVETLİ YAĞIŞ BEKLENİYOR!)
Isubü Rektörü Diler’den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
Doğu ve güney ülkeleri "Keşke Erdoğan gibi liderimiz olsa" derken şimdi de Batı ülkeleri "Keşke Türkiye gibi Koronavirüsle mücadele edecek altyapı ve ekibimiz olsaydı" diyor!
ISPARTALILAR DİKKAT! PAZAR ŞİDDETLİ SAĞANAK YAĞMUR VAR
COVİT19'DAN HASTA VE VEFAT SAYISI HIZLA DÜŞÜYOR
Ülkenin ana gündem maddesi normalleşme oluyor
Haber Yazılımı